Zestaw Re:set Ice Source

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 03-04-2008

Zestaw Re:set Ice Source Ten zestaw, przeznaczony do jednorazowego użycia, docenią wszyscy przepracowani, zagonieni mężczyźni, przesiadający się z jednego samolotu do drugiego… albo z jednego klubu do drugiego.

Re:set dostarcza skórze wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Zawiera unikalne chrono-peptydy, pochodzące z połączenia kukurydzy i trzciny cukrowej, naśladujące oddziaływanie promieni słonecznych na skórę. Dzięki temu aktywuje naturalne mechanizmy regulujące całodobowy rytm skóry i pomaga komórkom stymulować syntezę molekuł, które wymagają wysokiego natężenia promieni słonecznych, jak witamina D.

Składniki aktywne Re:set zostały tak dobrane, aby dodać komórkom prawdziwej energii. Skóra uspokaja się, zmarszczki stają się mniej widoczne, widocznie poprawia się koloryt skóry, a także znikają opuchnięcia wokół oczu tak jak po dobrze przespanej nocy. Skóra jest dobrze przygotowana do funkcjonowania w ciągu dnia.

Cena: 210 zł (2 x 5 ml)

Kupisz w perfumeriach Quality.

www.missala.pl

MWW

 • Czw., 03-04-2008 hak
  kulowskie mi by sie sprzydalo :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 03-04-2008 yR9 8 y (
  ale bełkot: pomaga komórkom stymulować syntezę molekuł, które wymagają wysokiego natężenia promieni słonecznych, jak witamina D, LLLLLLepiej iśc do solarium, jeśli brakuje ci witaminy D, anie wydawać 210 zł na zestaw jednorazowych kosmetyków (jednorazowe to mogą być chusteczki albo plastikowe torebki, a nie kosmetyki za 210 zł)!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-04-2008 Indigo
  fajna rzecz ;)) nareszcie cos dla facetów ;D
  Odpowiedz Zgłoś