Zmywarka Hotpoint - Ariston

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 09-04-2008

Zmywarka Hotpoint - Ariston Wolnostojący model zmywarki Hotpoint-Ariston LDF 1235 X EU/HA to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z komfortem użytkowania.

Zmywarka jest wydajna energetycznie, co nie zmniejsza skuteczności zmywania i suszenia. Panel kontrolny i wyświetlacz z łatwym programowaniem zapewnia szybką i intuicyjną obsługę. Zmywarka wyposażona jest w silnik Flexipower, system hydrauliczny oraz filtr z trzema poziomami filtrowania.

Technologia New Sensor System dobiera odpowiednią ilość wody, wyskość temperatury, długości cyklu i właściwego ciśnienia wody. Zapewnia to minimalne zużycie wody i energii elektrycznej.

Opcja GoodNight wycisza maksymalnie pracę zmywarki w ciągu nocy, a system Extra Silent redukuje głośność do 43 decybeli. Program Speed 25’ w ciągu 25 minut idealnie umyje połowę załadunku naczyń. Natomiast opcja Shortime umyje całą zawartość zmywarki w rekordowo krótkim czasie, ponieważ czas zmywania zostaje skrócony aż o 30 procent.
 
Cena: 2 700 zł

Kupisz w sklepach AGD oferujących produkty marki Hotpoint-Ariston.

Zmywarka Hotpoint - Ariston

JK

 • Śr., 09-04-2008 gość
  całkiem ładna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-04-2008 gość
  co z tego że ładna? Ariston jest firmą do... Mam cały sprzęt kuchenny tej firmy i nie było niczego czego nie naprawiałabym juz w kilka miesięcy po zakupie. W dodatku serwis jest beznadziejny, a przedstawicielstwo firmy w Polsce - TRAGEDIA. szczerze odradzam zakup "wynalazków" tej firmy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-04-2008 psycho_bunny
  mam zmywarke tej firmy i jak narazie działa bez zarzutu, raz moja kochana koleżanka nalała do nie płynu do mycia naczyń i skończyło sie to pianową powodzią w mieszkaniu, serwis pojawił się natychmiast minęło już kilka lat i nadal działa cóż moja poprzedniczka miała po prostu pecha...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-04-2008 Princessa_16
  Nie ma jak Bosch... nie narzekam ... ;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 23-09-2008 katiel
  co z tego, że ładna - nic ciekawego za tę cenę moim zdaniem. ja mam candy, energo- i wodooszczędną, rachunki za wodę są zdecydowanie niższe niż przy ręcznym zmywaniu. a cene też miała fajniejszą.
  Odpowiedz Zgłoś