Znakomita sprzedaż Rolls-Royce’a w Abu Dhabi

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 03-02-2011

Znakomita sprzedaż Rolls-Royce’a w Abu Dhabi

Zjednoczone Emiraty Arabskie chyba nie przestaną zadziwiać w swoim upodobaniu do luksusu i ekstrawagancji. Albo przestaną zadziwiać i stanie się to normą.

Abu Dhabi Motors zanotowała wzrost sprzedaży marki Rolls-Royce o 310% w roku 2010 w stosunku do 2009. Najbardziej pożądane były modele Ghost i tworzone na zamówienie Phantom, specjalnie stworzone dla tego regionu (Phantom Drophead Coupe – lokalnie nazywany Shaheen oraz Phantom Baynunah).

Firma, będąca jedynym dealerem Rolls-Royce w Abu Dhabi i Al Ain zanotowała drugą największą na świecie sprzedaż samochodów tej marki w 2010 roku.

AWP

 • Sob., 05-02-2011 gość
  gość (Czwartek, 03-02-2011) napisał:  W sobotę 26 lutego, o godzinie 12.00 organizujemy protest TANKUJEMY ZA ZŁOTÓWKĘ przeciwko zbyt wysokim podatkom nałożonym na paliwa w Polsce, a co za tym idzie, cenom zbliżonym 5 zł za litr. Protest polegać będzie na zablokowaniu dojazdu do każdej ze stacji paliw w mieście. Proszę Was kierowców o czynny udział w proteście - minimum 2 godzinyblokady. Bądźmy pierwszym miastem (każdy w swoim mieście) w Polsce, które zrobi takie coś. Wiem z innych for internetowych, że może to być początkiem fali w całym kraju. Celem protestu jest obniżenie akcyzy na kupowane przez nas paliwo. Sukcesem będzie i 30 gr na litrze. Za ceną paliwa idzie podwyżka cen żywności w sklepach. Przy naszych zarobkach - 1300 zł (daj Boże!!!) na rękę - już nas nie stać na podstawowe artykuły. Liczę na to, że tainicjatywa pozwoli nam wrócić do normalnych cen (3,80 zł za 1 l Pb95 sprzed 2 lat, gdzie cena baryłki ropy była dwukrotnie większa niż teraz) . Jestem szarym obywatelem, który walczy o swoje dobro, a tym samym też o dobro reszty społeczeństwa. Powielajcie tęinformację na forach, portalach społecznościowych i wszędzie gdzie to możliwe, przekażcie informację swoim bliskim. Jeden człowiek nic nie zrobi, ale grupa może wszystko. Do dzieła!


  No wiesz co nie wiem gdzie Ty mieszkasz.. ale w Krakowie to paliwo stoi po 4.62 no gdzieniegdzie dochodzi 4.7 a w grudniu jak tankowałem to zdarzało się i po 4.99 więc w ostatnim czasie jak by nie patrzeć staniało paliwo..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-02-2011 gość
  gość (Czwartek, 03-02-2011) napisał:  Osobiście chciałbym aby najtańszy samochód kosztował tak ze 100 000 a litr paliwa co najmniej 20 i tym sposobem wszyscy protestujący prostaczkowie poruszaliby się komunikacją miejską, a nie zawalali drogi tymi swoimi rupieciami.powiedział ten co jeździ fiatem 126 p

  Zastanów się czy wtedy pisałbym takie wnioski niedorozwinięty przygłupie.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-02-2011 gość
  niezla furka

  www.nienasyceni.pl - forum o seksie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-02-2011 gość
  Osobiście chciałbym aby najtańszy samochód kosztował tak ze 100 000 a litr paliwa co najmniej 20 i tym sposobem wszyscy protestujący prostaczkowie poruszaliby się komunikacją miejską, a nie zawalali drogi tymi swoimi rupieciami.

  powiedział ten co jeździ fiatem 126 p

  Zastanów się czy wtedy pisałbym takie wnioski niedorozwinięty przygłupie.

  Właśnie dlatego piszesz takie wnioski bo nie masz nic i wyżej srasz niż głowę masz.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2