4 nowe kosmetyki Super Aqua Guerlain

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 08-06-2010

4 nowe kosmetyki Super Aqua Guerlain

Pierwszy kosmetyk Super Aqua został zaprezentowany w 1987 roku. Teraz do linii Super Aqua dołączają cztery nowe kosmetyki.

Super Aqua Day to krem na dzień z potrójną tarczą ochronną SPF 30 o lekkiej konsystencji, mający zapewniać nawilżenie, ochronę przeciwstarzeniową i przeciwsłoneczną. (Cena: 316 zł, 40 ml)

Super Aqua Eye to płatki mające przeciwdziałać opuchliźnie workom i cieniom pod oczami. (Cena: 438 zł, 6x2 płatki)

Super Aqua Body to serum do pielęgnacji skóry ciała mające działać nawilżająco, Zzawiera miękkie cząsteczki pudru, które mają wygładzać i niwelować drobne niedoskonałości skóry. (Cena: 392 zł, 200 ml)

Super Aqua Hands SPF 15 to krem do pielęgnacji dłoni mający przeciwdziać starzeniu się skóry. (Cena: 231 zł, 75 ml)

Kupisz w dobrych perfumeriach.

4 nowe kosmetyki Super Aqua Guerlain

AG

 • Wt., 08-06-2010 gość
  Bardzo dobre kosmetyki! Nowosci w linii ciekawe oprocz kremu do rak, ktory jest slaba oferta. Polecam niemieckie testy konsumenckie, wtajemniczeni wiedza o czym pisze, innych zapraszam po wiedze przed kupnem drozszych kosmetykow, tak aby doceniac naprawde dobre produkty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-06-2010 gość
  Uwielbiam kremy Guerlain ! :)
  Bardzo często wracam do linii Super Aqua ( zarówno na dzień, jak i na noc ). Z chęcią wypróbuję krem Super Aqua Day, wydaje się być dobrym rozwiązaniem na słoneczne letnie dni ! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-06-2010 gość
  jak dla mnie za mocne perfumowane, poprzedni balsam z tej serii rolował się mimo lekkiej konsystencji ;/ wypróbuję ale mam mieszane uczucia co do stosunku jakości do ceny jeżeli chodzi o tą markę, pewnie część ceny pochłania bardzo odpustowe opakowanie.
  Odpowiedz Zgłoś