5 działek nad jeziorem

12 Komentarzy
8 Zdjęć
Czwartek, 19-07-2007

5 działek nad jeziorem
Chętnych do obcowania z przyrodą z dala od zgiełku dużych miast przybywa. Wiedzą o tym właściciele ziemi i windują ceny. Największym popytem cieszą się działki z dostępem do jeziora.

5 działek nad jeziorem

5 działek nad jeziorem

Priorytetem jest ładna linia brzegowa. Taka, jak nad Jeziorem Kukowino w Zabielnem koło Olecka. Położona pomiędzy trzema jeziorami (Dudeckie, Zajdy, Kukowino) działka o powierzchni 11 ha przeznaczona jest pod zabudowę siedliskowo-turystyczną. Można tu wybudować dom letniskowy lub całoroczny. Wąski pas nadbrzeżny porośnięty jest lasem. Możesz ją mieć za 2 200 000 zł.

5 działek nad jeziorem

Wczasowiczów zagwarantuje ci bliskość znanych miejscowości turystycznych. Możesz na to liczyć w Wilkasach koło Giżycka. Działka o powierzchni 3 200 m2 nadaje się na pole biwakowe i pensjonat. Jest uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja), więc spełnia warunki budowlanej. Jezioro Wilkasy jest czyste, a ze względu na strefę ciszy atrakcyjne dla wędkarzy i żeglarzy. Można stąd popłynąć (700 m) szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich do Jeziora Niegocin. Cichy i kameralny zakątek otoczony jest lasem oraz niską zabudową. W pobliżu apteka, poczta, szkoła, przystanek autobusowy, stacja PKP i korty tenisowe. Cena waha się od 224 000 do 320 000 zł netto.

5 działek nad jeziorem

5 działek nad jeziorem

Jeśli jesteś nastawiony raczej na rodzinne wakacje, kup położoną w lesie działkę o powierzchni 1,36 ha w Żninie w kujawsko - pomorskim, 80 km od Poznania, 50 km od Bydgoszczy, 210 km od Warszawy. To oferta dla osób poszukujących spokoju i ciszy. Działka nie leży nad jeziorem, ale ma prywatny, zarybiony staw (4 ary) - marzenie wędkarzy, którzy cenią sobie wygodę. Na działce znajduje się dom letniskowy o powierzchni około 60 m2. Rośnie tu około 1200 różnego rodzaju drzew. To siedlisko, ale według gminnego planu zagospodarowania nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybudować tam dom. Doprowadzona jest woda i prąd. W pobliżu znajduje się droga asfaltowa i przystanek PKS. Za działkę musisz zapłacić 370 000 zł.

5 działek nad jeziorem

Być może nie jesteś przekonany ani do agroturystyki, ani do budowy domu nad jeziorem. Na początek możesz kupić niedużą działkę. Ta w Liskach, 18 km od Ełku, 30 km od Giżycka, 60 km od Orzysza ma tylko 973 m2. Kosztuje też niewiele - 32 100 zł. Leży nad jednym z sześciu najczystszych jezior polskich, nad Jeziorem Garbas. Plaża ma bardzo łagodne zejście do wody. 40 m płycizny to raj dla dzieci. Do otulonego lasem jeziora jest tylko 400 m. Działka ma miłe sąsiedztwo: 5 km do miejscowości Gorło z luksusowymi posiadłościami, a 8 km do domu na wodzie Andrzeja Wajdy. To piękna i spokojna okolica: lasy, jeziora, łąki, stadnina koni, rybakówka ze świeżymi rybami i około 20 jezior o różnym kształcie i wielkości. Działka budowlana ma kształt prostokąta, z bezpośrednim dojazdem, doprowadzoną wodą, kanalizacją, prądem i linią telefoniczną. Ma założoną księgę wieczystą.

5 działek nad jeziorem

W bogatej ofercie znajdzie się też coś dla zagorzałych wędkarzy. W Suchaczu nad Zalewem Wiślanym, niedaleko Elbląga jest do kupienia działka o powierzchni 6 400 m2 w cenie 352 000 zł. Położona jest bezpośrednio przy plaży, skąd rozciąga się piękny widok na cały zalew. To atrakcyjne miejsce Wysoczyzny Elbląskiej.

Żnin

Wilkasy

Liski

Suchacz

Zabielne 

MT

 • Śr., 18-07-2007 gość
  ceny rewelecja
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2007 gość
  Kupić ostatnią działkę postawić dom za ok 700tyś i to by sie dużo bardziej opłacało niz kupić mieszkanie we Warszawie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2007 gość
  Więcej ludzi wyjeżdza lub chce wyjechać z kraju jak kupić nieruchomość na raty i być uwiązanym z bankiem. Ja mam dom i działke budowlaną 5tys mkw, ale narazie wole jezdzić po Świecie. Może na starość wróce do Polski, a jak nie to dom i działke sprzedam, ale czekam na jeszcze większe ceny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2007 natal
  z może www.domeknamazurach.pl ? Tam są jeszcze fajniejsze działki i nie na tak daleko... Ja już mam:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2007 gość
  Tak cudnie mieć swoje własne komary, z dojściem do wodymoże być problem, bo szuwary i śmierdzące błotko.Najlepiej być koło WAŻNYCH i ZNANYCH artystów. Oni kupili tu działkę w Wypizdewie Górnym, bo nie mieli dziady kasy na co innego.Następni idioci pchają się tam z nadzieją, że może uda im się wyłowić zużytą prezerwatywę AKTORA, może znaleźć niedopitą puszkę piwa i wejść w skórę IDOLA? Okoliczni wieśniacy, właściciele obsranej krowy i bilej żony, stają się dzięki temu klientami salonu samochodowego! Ale jest sprawiedliwość, serwis samochodów tzw. dobrej marki , zje ich zyski ze sprzedaży działek, zabrudzone ekskrementami jezioro zakwitnie przecudnie sinicami, wydzielając mało seksowny fetor i......... zabawa zacznie się od nowa, na innym terenie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2007 gość
  No tak, tylko bez Andrzeja nieodrolnisz.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2007 coma
  Nie ma to jak mieszkać w mieście. Wąchać smród z ulicy przez 24 godziny na dobę. Wdychać odór spalin samochodów i fekaliów wychodzących z kratek kanalizacyjnych. Nie ma to jak wyjść rano z domu, pędzić z jęzorem na brodzie do pracy, czuć ten smrodek miasta, zapach perfum i miętowych gum do żucia zmięszany z zapachem potu. Zapach obsikanych murów przez psy i pijaczków, wdepnąć w psie gówno albo rzygi. Jak przyjemnie jest wieczorem przy nastrojowej kolacji posłuchać we dwoje bluzgów dochodzących przez okno i z za ścian i szumu samochodów. Sama radość. Żyć nie umierać. Tylko ta wysoka umieralność na nowotwory mieszkańców miast psuje trochę uroczy obraz sielskiego życia w mieście.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2007 gość
  www.pojezierze.biz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 01-08-2009 gość
  Ja też mam działkę: www.kretowiny.pl.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-12-2009 Mirosław Sokołowski
  Działki nad jeziorem Szymbark k/Iławy MAZURY

  Działki pod zabudowę całoroczną nad malowniczym jeziorem Szymbark w miejcsowości Kamionka ok.3km. od Iławy. Z pełnym uzbrojeniem 60 zł m2.
  Działka z dostępem do jeziora ma obszar 7 tys m2.
  tel. 600 422 289
  e-mail: robertzwolinski1@wp.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2