5-latka projektuje linię ubrań

4 Komentarze
16 Zdjęć
Czwartek, 19-04-2012

Mając taką ciotkę musiała odziedziczyć najlepsze geny. Duda Bundchen już zaczyna swoją karierę w świecie mody i to nie tylko jak ambasadorka marki. Brazylijska firma Brandili Mundi, zajmująca odzieżą dziecięcą, powierzyła 5-latce nie lada zadanie. Dziewczynka zaprojektowała swoją linię ubrań z ekologicznych materiałów i właśnie ją promuje. Na razie dostępny jest tylko spot reklamowy. Cała kolekcja 'Duda Bundchen for Brandili Mundi' trafi do sprzedaży w lipcu.

Jak wyglądała współpraca siostrzenicy słynnej modelki z marką? W rozmowie z magazynem 'Forbes' dyrektor marketingu Germano Costa, zdradza: - Powiedziała nam jakie lubi wzory, fasony i dodatki, a my na tej podstawie stworzyliśmy kolekcję. Inspirowała się romantycznym stylem, tak uwielbianym przez małe dziewczynki.

W ubiegłym roku Duda została twarzą Brandili Mundi. Kampania odniosła sukces, dlatego firma zaproponowała jej autorską kolekcję. Kontrakt małej Bundchen wygasa w 2013 roku.

Spot reklamowy oraz zdjęcia zostały zrealizowane w rodzinnym mieście dziewczynki, Porto Alegre na południu Brazylii. Sesję nadzorował sztab około 30 specjalistów: producenci, fryzjerzy, wizażyści, styliści, fotografowie i asystenci. Na planie obecni byli także rodzice Dudy, Raquel Bundchen (siostra Gisele) i Paulo Borges.

Zobaczcie pierwsze wideo.

EM

 • Czw., 19-04-2012 butterfly
  Nie ma to jak znajomości, nawet gdyby się nie znała i pewnie nie zna jeszcze na modzie to z taką Ciotką może zajść na szczyt :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-04-2012 helka
  koneksje obowiazuja wszedzie smiech na sali (dziecko zna sie na modzie)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-04-2012 Gość
  dziecko jak dziecko, miliony takich. Moja corka jest ladniejsza, no ale nie ma takiej ciotki. A dzieci znaja sie na modzie jak swinie nie gwiazdach - jak jest Barbie albo Hello Kitty to juz jest dobre - tak mysla 6 latki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-04-2012 Gość
  No cóż, siostrzenica gwiazdy to se projektuje
  Odpowiedz Zgłoś