5 nieruchomości na Pomorzu

25 Komentarzy
9 Zdjęć
Niedziela, 27-05-2007

5 nieruchomości na Pomorzu

Kto nie chciałby mieć domku nad morzem? Bałtyk, choć niezbyt ciepły,  jednak przyciąga turystów i to wbrew powszechnemu przekonaniu, nie tylko krajowych. Wiedzą o tym Pomorzanie i potrafią to dobrze wykorzystać, choćby inwestując w nieruchomości. Bardzo łatwo kupić tu dom bezpośrednio od właściciela. Za wolnostojący (315 m2) z małą działką (700 m2) w Gdyni, na Wzgórzu Świętego Maksymiliana trzeba zapłacić 2 950 000 zł. Bezpośrednio wcale więc nie oznacza tanio. Na cenę wpływa usytuowanie w nadmorskim pasie, zadbany ogród, dużo zieleni, a także wnętrze - przestronne, dobrze doświetlone z ogrzewaniem podłogowym.

5 nieruchomości na Pomorzu

5 nieruchomości na Pomorzu

Można taniej, w tym samym mieście, ale w innym rejonie (Mały Kack). Dom o podobnym metrażu (359,7 m2; działka - 724 m2) kosztuje 2 000 000 zł, do tej ceny trzeba jednak doliczyć prowizję dla pośrednika. Dobra lokalizacja zachęca do prowadzenia działalności gospodarczej. Ten dom ma także inne zalety: osobne wejście, podjazd dla klientów, duży, zadbany ogród, trzy tarasy; ale i wady: to bliźniak.

5 nieruchomości na Pomorzu

Najlepszym rozwiązaniem byłby nowy dom z widokiem na morze. Taką propozycję ma Hossa S.A., która nad brzegiem buduje osiedle kameralnych budynków Villa Ancora z tarasami widokowymi na Bałtyk, kominkami i ogródkami, w sąsiedztwie Parków Brzeźnieńskiego i Jelitkowego, promenady oraz molo. Za m2 trzeba zapłacić 7 400 brutto, a za miejsce parkingowe w podziemnym garażu 31 000 zł, dodatkowo płatna jest także piwnica.

5 nieruchomości na Pomorzu

5 nieruchomości na Pomorzu

Jeśli nie zależy ci na luksusach, a domek nad morzem chcesz traktować jako bazę wypadową dla rodziny i znajomych, znajdź coś tańszego. Za 150 000 zł można kupić wolnostojący dom 30 km od Gdańska, we wsi Przywidz. Niech cię nie zmyli jego drewniana konstrukcja, to dom całoroczny, z sauną i kominkiem. Piętrowy, niewielki - 70 m2, za to z dużą działką 1 500 m2. Cicho, spokojnie, z dala od turystycznego zgiełku, blisko do morza i do jeziora.

5 nieruchomości na Pomorzu

5 nieruchomości na Pomorzu

Morze to nie tylko miejsce wypoczynku, Bałtyk przyciąga spragnionych jodu. Zdrowe powietrze to także powód, by zarabiać na przyjezdnych. Wokół uzdrowisk z ujęciem wód koncentruje się dużo turystów. Sześciopokojowy dom (386 m2) z rozległą działką i ogrodem 3 159 m2 w kurorcie Kamieniu Pomorskim może przynieść zysk z wynajmu dla letników. Zanim jednak nieruchomość zacznie na ciebie zarabiać, musisz za nią zapłacić 850 000 zł. Warto. Spokój, cisza, wyraźnie czuć powiew morskiej bryzy. W pobliżu kanał, którym można dopłynąć do Zatoki Pomorskiej i do Bałtyku.

5 nieruchomości na Pomorzu

Szczegółowe oferty - tu.

Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana

Gdynia Mały Kack

Gdańsk Villa Ancora

Przywidz lub http://www.roninhouse.pl 

Kamień Pomorski

MT

 • Niedz., 27-05-2007 pawlak
  piki (Niedziela, 27-05-2007) napisał:  ha ha a ja mieszkam w sopocie i domy w mojej okolicy siegaja powyzej 2 milionow :) ale za to okolica piekna no i ten sopot najpiekniejsze miejsce w polsce :)


  a w kruzewnikach byl ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-05-2007 gość
  Ładny ten pierwszy domek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-05-2007 gość
  najlepsze wakacje

  krutyn. eu
  krutyn. eu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-05-2007 gość
  n
  i
  e
  z
  ł
  e
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 29-05-2007 gość
  gość (Sobota, 26-05-2007) napisał:  Krew naszą długo leją katy,wciąż płyną ludu gorzkie łzy,nadejdzie jednak dzień zapłaty,sędziami wówczas będziem my!Ref.Dalej więc dalej, dalej więc, wznieśmy śpiew!Nasz sztandar płynie ponad trony,niesie on zemsty grom, ludu gniew,przyszłości rzucając siew.A kolor jego jesnowe życie stworzym samii nowy zaprowadzim ład.  nigdy więcej w życiu! ! ! żebyś zdechła czerwona zarazo!!!! a Polska raz już cie zabiła!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3