5 wycieczek do Kolumbii

1 Komentarz
9 Zdjęć
Niedziela, 22-01-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do Kolumbii.

Cafe Colombia

Pierwsza propozycja to jedenastodniowa wycieczka objazdowa, którą zaczniemy od zwiedzania Bogoty. Następnie udamy się do Zipaquira, do Katedry Soli. Dotrzemy również do Puszczy Amazońskiej, regionu kawowego, Cartageny De Indias oraz wyruszymy w rejs na Islas de Rosario.

Cena: 12 952 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Kolumbia dla zuchwałych…

Wycieczkę zaczniemy w Santa Marta, najstarszym kolumbijskim mieście. Wejdziemy na szczyt Wodospadu Honduras, odwiedzimy Zaginione Miasto - kolumbijskie Machu Picchu, wjedziemy do rybackiej wioski Taganga oraz dotrzemy do miasta położonego na 7 wyspach. Czeka nas również zwiedzanie Bogoty.

Cena: 12 362 zł. Szczegóły na stronie Wakacje.pl.

Karaiby, Kawa, Kolumbia

Prezentowana wycieczka zaplanowana jest na 11 dni. Na trasie wycieczki znalazła się m.in.: Bogota, Villa de Leyva, Zipaquira, Salento, Valle de Cocora, Cartagena, Santa Marta oraz Baraquilla.

Cena: 9 265 zł. Szczegóły na stronie EasyGo.

Peru Ekwador Kolumbia

Program wycieczki przedstawia się następująco: Lima, Huaraz, Chavin Huantar, Trujillo, Chiclayo, Tumbes, Cuenca, Ingapirca, Ambato, Banos, Quito, Pasto, Popayan, San Augustin, Neiva i Bogota. W Ameryce Południowej spędzimy 18 dni.

Cena: 14 900 zł. Szczegóły na stronie eholiday.com.pl.

Wenezuela Kolumbia

Ostatnia propozycja to wycieczka objazdowa po Wenezueli i Kolumbii. Zwiedzimy Caracas, dotrzemy do wodospadu Salto Angel oraz wyruszymy w rejs po Delcie Orinoko. Odwiedzimy Cartagenę, archipelag Islas de Rosario i Bogotę. Dla chętnych przewidziana jest wycieczka do Quito oraz na Galapagos.

Cena: 3 744 zł. Szczegóły na stronie Prestige.

AF

  • Niedz., 22-01-2012 ciekawska
    ostatnia wycieczka to cena w $ nie PLN
    Odpowiedz Zgłoś