5 wycieczek do RPA

0 Komentarzy
9 Zdjęć
Niedziela, 05-02-2012

W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy pięć ofert wycieczek do RPA.

Wyprawa do Parku Narodowego Krugera

Pierwsza propozycja to sześciodniowa wycieczka objazdowa nastawiona na zwiedzanie Narodowego Parku Krugera. Będziemy mieli szansę zobaczenia słynnej afrykańskiej Wielkiej Piątki. Zwiedzimy również Johannesburg.

Cena: 5 300 zł. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Wyprawa z Kapsztadu do Wodospadu Wiktorii

Wycieczka zaplanowana jest na trzy tygodnie. Z Kapsztadu wyruszymy na północ do regionu gór Caderberg, Namaqualand, Rzeki Gariep oraz do Gorących Źródeł Ai-Ais. Następnie udamy się w podróż w głąb Namibii, na pustynię Kalahari. Zwiedzimy Park Narodowy Namib Naukluft, wejdziemy na wydmę Dune 45 i przekroczymy Zwrotnik Koziorożca. Na trasie podróży jest również Park Narodowy Etosha oraz stolica Namibii – Windhoek. Następnie przekroczymy granicę z Botswaną gdzie m.in.: odwiedzimy miejscową społeczność Buszmenów. Naszym ostatnim celem będą Wodospady Wiktorii i rzeka Zambezi.

Cena: 9 350 zł. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Wyprawa od Delty do Dar es Salaam

Następna propozycja to trzytygodniowa wycieczka objazdowa. Z Johannesburga udamy się do Botswany. Zobaczymy Palapye, rezerwat Khama Ruino, Maun, Deltę Okavango, Planet Baobab, Kasane oraz Park Narodowy Chobe. Po przekroczeniu granicy z Zimbabwe pojedziemy do Wodospadów Wiktorii oraz rzeki Zambezi. W Zambii zwiedzimy Lusakę i Park Narodowy South Luangwa. W Malawi zobaczymy  Jezioro Malawi i wodospad Manchawe, a w Tanzanii Dolinę Wielkeigo Ryftu, Park Narodowy Mikumi oraz historyczne miasto portowe Dar Es Salaam.

Cena: 10 290 zł. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

Diamenty Południowej Afryki

Wycieczka zaplanowana jest na dwa tygodnie. Zwiedzimy m.in.: Johannesburg, Sun City oraz Pretorię. Dotrzemy do Blyde River Canyon, Parku Krugera oraz do Królestwa Swazilandu. Na trasie wycieczki jest również Durban – największy port RPA, Port Elizabeth, Park Narodowy Tsitsikamma, Cango Caves, Góra Stołowa oraz Kapsztad.

Cena: 10 999 zł. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

RPA – Mozambik – Królestwo Lesotho

Ostatnia propozycja to szesnastodniowa wycieczka, podczas której zwiedzimy RPA, Mozambik oraz Królestwo Lesotho. W programie jest m.in.: Johannesburg, Sun City, Pretoria, Tswane, prowincja Mpumalanga, Park Krugera, Swaziland, Durban, Góry Smocze, Port Elizabeth, Cape Retrival, Przylądek Dobrej Nadziei oraz Kapsztad.

Cena: 12 874 zł. Szczegóły na stronie wakacje.pl.

AF