To już 90 lat obecności Fiata w Polsce. Swoje 90. urodziny świętuje również firma Gucci. Z tej okazji, dzięki połączeniu sił tych dwóch włoskich marek w ręce polskich klientów trafia specjalna edycja Fiata - 500 by Gucci (hatchback i kabriolet), zaprojektowanego przez Fridę Giannini - dyrektora kreatywnego Gucci we współpracy z Centro Stile Fiat.
W Polsce auto jest dostępne z silnikiem 1.2/69 KM. Do wyboru są dwa specjalne kolory - biały i czarny ze szklisto-perłowym odcieniem i zielono-czerwono-zieloną obwódką, typową dla Gucci. W obydwu wersjach na tylnej klapie i słupkach drzwi umieszczono logo marki.
W standardowym wyposażeniu znalazły się m.in. automatyczna klimatyzacja, lusterko elektrochromatyczne, 7 poduszek powietrznych (czołowe, boczne, kurtynowe i kolanową kierowcy), system multimedialny Blue&Me zintegrowany z czujnikami parkowania, radioodtwarzacz CD+MP3 oraz kierownica pokryta skórą w dwóch kolorach (z przyciskami sterowania audio). Siedzenia wykonane są z dwukolorowej skóry Frau z nadrukiem Guccissima.
Ceny:
500 by Gucci (hatchback) - 66 000 zł
500C by Gucci (kabriolet) - 77 000 zł
Więcej informacji www.500bygucci.com
AG