Adele projektantką Burberry

3 Komentarze
15 Zdjęć
Piątek, 21-09-2012

Wszystko wskazuje na to, że Adele dołączy do grona gwiazd, które do swoich zawodowych aktywności dodają projektowanie mody.

Wokalistka otrzymała ciekawą propozycję od Christophera Bailey’a, głównego projektanta domu mody Burberry. Głównym tematem współpracy miałaby być linia ubrań szytych z myślą o klientkach potrzebujących dużych rozmiarów. 

Adele otwarcie mówi o swojej ogromnej sympatii dla Burberry, ale póki co nie komentuje informacji jakoby miała z domem mody pracować na gruncie projektowania. Wokalistka doskonale zna markę nie tylko od strony kolekcji. Adele firmuje swoim nazwiskiem projekt Burberry Acoustic, który wspiera młode talenty brytyjskiej sceny muzycznej.

O Adele często mówi się, że jest ikoną stylu. Autorka przeboju „Rolling In The Deep” właściwie każdym swoim publicznym wystąpieniem udowadnia, że nie trzeba mieć figury modelki, by wyglądać i czuć się pięknie i elegancko. 

Christopher Bailey doskonale zna styl Adele i jej oczekiwania. Duet miał już okazję razem pracować. Przed ceremoniami wręczenia nagród Brit i Gramy to właśnie do pracowni Burberry udała się piosenkarka. 

Jeśli informacja znajdzie swoje oficjalne potwierdzenie, nowemu projektowi Burberry można wróżyć wielki sukces. Taka kolekcja z całą pewnością przyciągnie spore grono kobiet, które ze wzglądu na swoją figurę, bardzo często nie mają czego szukać w ekskluzywnych butikach. Ciekawe, co na to wszystko Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny Chanel, który o Adele powiedział kiedyś, że „ma piękny głos, ale jest trochę za gruba”.

AW

 • Pt., 21-09-2012 Gość
  brzydka spasiona i w dodatku marna ' piosenkarka' dziw bierze że takie coś sie jeszcze trzyma na powierzchni
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-09-2012 Gość
  chyba namioty
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-09-2012 Gość
  Cudzą super
  Odpowiedz Zgłoś