Adidas liderem rynku dzięki UEFA EURO 2012

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 06-09-2011

Adidas liderem rynku dzięki UEFA EURO 2012

Marka Adidas, jako Oficjalny Partner UEFA EURO 2012 zamierza zdobyć pozycję lidera na polskim rynku do 2015 roku i dominację w kategorii football już w 2012.

Adidas jest oficjalnym sponsorem, dostawcą sprzętu i licencjobiorcą UEFA EURO 2012. Dostarczy między innymi piłkę meczową turnieju - jej premiera odbędzie się na początku grudnia bieżącego roku. Charakterystyczne logo pojawi się także na strojach oficjeli, sędziów oraz wolontariuszy. W ramach kampanii Adidas planuje nie tylko budować sieć sprzedaży, ale także rozwijać współpracę z największymi gwiazdami i federacjami piłkarskimi w Polsce i na świecie. Wkrótce na rynku pojawią się również nowe produkty – mówi się o nich, że mają być przełomowe pod względem technologicznym.

Obecnie Adidas Group (marki Adidas oraz Reebok) posiada 58 salonów jednomarkowych (marka Adidas lub Reebok), 15 sklepów dwumarkowych (Adidas i Reebok) oraz współpracuje z ponad 800 sklepami wielomarkowymi. Jest partnerem wielu federacji piłkarskich na całym świecie, współpracuje także z najlepszymi klubami piłkarskimi jako partner techniczny, w Polsce są to: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, a w Europie: Chelsea FC, FC Bayern Munich, Liverpool FC, Real Madrid, Olympique Maseille oraz AC Milan. 

Do grona międzynarodowych gwiazd piłkarskich promujących produkty marki adidas należą: Ireneusz Jeleń, Rafał Murawski, Patryk Małecki, Lukas Podolski, David Beckham, Diego Forlán, Kaká, Lionel Messi, Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger czy David Villa.

www.adidas.pl

Adidas liderem rynku dzięki UEFA EURO 2012

AG

 • Wt., 06-09-2011 gośćll
  Adidas rządzi!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość
  Tak chcą zdobyć Polski rynek, że ze strojami Legii spóźnili się ponad miesiąc, a Wisła do tej potu nie doczekała się nowego kompletu strojów, który miał być dla niej DEDYKOWANY!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-09-2011 gość
  gośćll (Wtorek, 06-09-2011) napisał:  Adidas rządzi!


  Raczej Nike rządzi:P
  Odpowiedz Zgłoś