Aktywny weekend: PS3 Move Fitness z osobistym trenerem

7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 04-12-2011

Nawet specjaliści przyznają, że w ostatnim czasie konsole dokonały swoistego cudu, bo ludzie… zaczęli się ruszać! Fakt, że wciąż przed ekranami i bez wychodzenia z domu, ale zawsze to już coś. Niedawno pojawił się kolejny konsolowy sposób na lepszą kondycję i piękną sylwetkę – realnie, a nie wirtualnie. Mowa o „grze” Move Fitness przeznaczonej na konsolę PlayStation 3 i wykorzystującej kontroler ruchu PlayStation Move.

Ćwiczenia zebrane są w kompleksowy i rozbudowany program fitnessowy z 25 różnymi wariantami ćwiczeń i spersonalizowanymi programami, dzięki którym można wyrzeźbić sylwetkę, zrzucić kilogramy lub poprawić kondycję. Nad poprawnością ich wykonania czuwa wirtualny, ale zawsze osobisty trener, który śledzi pozycję, ruchy, siłę i technikę uderzeń, a także ustawienie barków. Niepoprawnie wykonywane ruchy są korygowane, a liczba spalanych kalorii liczona. Prywatny trener ustawia także cele i skutecznie motywuje do ćwiczeń.

Mylisz się, jeśli spodziewasz się, że osobisty trener każe robić pompki do upadłego. Zamiast tego proponuje dyscypliny zabawowe, takie jak „lodołamacz”, „koszykówka” czy „dwa ognie”, bo trzeba dodać, że grać można też… we dwoje.

Cena: 99 zł. Do kupienia w sklepach RTV, a także za pośrednictwem serwisu Radar.pl.

AG

 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  Zumba wygląda lepiej niż Fitness.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 jaaaa
  Słabizna, dużo lepiej gra się na xbox kinect ,o wiele więcej możliwości i gier.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  zumba jest świetna (od 2 tygodni testuje :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  Ja używam Wii... Rewelacja:) Zumba fitness, Fitness Board i Wii fitness, kocham!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  zumba jest zajefajna :) kupilam kilka dni temu :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  jaaaa (Niedz., 04-12-2011) napisał:

  Słabizna, dużo lepiej gra się na xbox kinect ,o wiele więcej możliwości i gier.  Dlaczego wszędzie znajdzie się taki troll, który musi wszczynać wojny między konsolowcami!?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-12-2011 Fitella
  Musze szczerze powiedziec , ze Move Fitness to najlepsza gra ps z jaka mialam do czynienia! Zumbe ma moje kolezanka i obie przyznalysmy ze Move jest lepszy! schudlam juz 2 kilo a cwicze dopeiro od kilku dni, rewelacja!
  Odpowiedz Zgłoś