Aliona Doletskaya odchodzi z Vogue'a

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 08-08-2010

Aliona Doletskaya odchodzi z Vogue'a

Wydawać by się mogło, że są takie stanowiska, których się nie zostawia z własnej, nieprzymuszonej woli. Fotel redaktor naczelnej magazynu Vogue to miejsce niesłychanie elitarne i dla nielicznych.

Taki fotel postanowiła opuścić szefowa rosyjskiej edycji. Aliona Doletskaya szefowała magazynowi ponad 12 lat, od początku jego istnienia. Po ogłoszeniu decyzji w modowym świecie zawrzało. Prezes wydawnictwa Conde Nast oświadczył, że Doletskaya o planach odejścia z Vogue'a poinformowała go już jakiś czas temu. Naczelną poproszono wtedy, by przeprowadziła magazyn przez kryzys. Sytuacja się ustabilizowała i stanowisko się zwolniło. Nową naczelną rosyjskiego Vogue'a zostanie szefowa rosyjskiego Tatlera – Victoria Davydova.

Aliona Doletskaya to jedna z najbardziej cenionych redaktorek w branży. Stworzyła i prowadziła edycję, która stała się nie tylko najważniejszym tytułem modowym w Rosji, ale i liczącą się publikacją na świecie. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki obsadzające ją na stanowisku Anny Wintour.

Zdjęcie: Forum

AW

 • Wt., 10-08-2010 stukupuku
  gość (Poniedziałek, 09-08-2010) napisał:  wygląda okropnie, dla mnie zero gustu


  a Ty po cichu marzysz o Vogue tylko w twoich kolorowych rzeczach z cwiekami od chinola nie przyjmą cię więc sobie tutaj dowalisz komus kto generalnie ma to gdzies ale sie dowartościujesz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-08-2010 gość
  miernie się prezentuje, nie tylko na tym zdjęciu.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2