& Other Stories - nowa marka H&M

7 Komentarzy
0 Zdjęć
Wtorek, 17-04-2012

Informacje sprzed kilkunastu dni zostały potwierdzone – w 2013 roku pojawi się na rynku nowa ekskluzywna marka i sieć sklepów firmy H&M i będzie działać pod nazwę & Other Stories. Intrygująca nazwa - „I inne historie” – faktycznie wyznaczy inną historię, bo tę naprawdę luksusową.

H&M oficjalnie potwierdził nowy projekt i tym samym wzbudził duże zainteresowanie na rynku mody. Szwedzki gigant odzieżowy Hennes & Mauritz to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych na świecie, obecna w 44 krajach i 2 500 sklepach, kojarzona jednak z tanią i średniej jakości odzieżą. Od kilku lat H&M wkracza jednak na salony luksusu zapraszając do projektowania wybranych i limitowanych kolekcji znane domy mody i najlepszych projektantów. W H&M można było już kupić między innymi ubrania markowane przez Lanvin, Versace, Marni, Karla Lagerfelda, Stellę McCartney.

Linia ekskluzywna & Other Stories to nie tyle kontynuacja trendu, ile próba poszerzenia na stałe grona klientów o ludzi zamożnych. Pod marką & Other Stories sprzedawane będą nie tylko ubrania, ale także kosmetyki i akcesoria wyposażenia wnętrz.

Nie możemy się już doczekać. A wy?

AWP