Amplituner RX-V765 Yamaha

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 23-07-2009

Amplituner RX-V765 Yamaha

Po udanych premierach RX-V365, RX-V465 i RX-V565, Yamaha prezentuje najwyższy z dotychczas wprowadzonych modeli nowej linii 65.

Nowy amplituner Yamahy ma moc  7 x 145W. W urządzeniu znalazły się dekodery Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS HD-Master oraz DTS-HD High Resolution Audio.

Z myślą o tych, którzy przede wszystkim pragną oryginalnego dźwięku odtworzonego z maksymalną wiernością materiałowi na płycie, RX-V765 wyposażony został w funkcję Pure Direct, wyłączającą wszystkie układy przetwarzania dźwięku.

Przedni panel amplitunera wyposażony został w łatwo dostępne gniazdo mini Jack umożliwiające podłączenie odtwarzacza MP3. Podłączenie stacji dokującej Yamaha YDS-11 umożliwia także odtwarzanie muzyki z iPodów. Za pomocą opcjonalnego odbiornika Yamaha YBA-10 amplituner może także komunikować się z urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth.

Urządzenia zostało wyposażone w zestaw gniazd HDMI (4 wejścia / 1 wyjście) kompatybilnych ze standardem 1080p, funkcję skalowania analogowego sygnału wideo do postaci Full HD, zgodność ze standardami Deep Colour (30/36 bitów) oraz x.v.Colour, a także odświeżanie obrazu 120Hz / 24Hz i funkcję kompensacji Auto Lip-Sync.

Produkt dostępny jest w kolorze tytanowym lub czarnym.

Szczegóły techniczne znajdziesz na stronie internetowej dystrybutora.

Cena: 2 649 zł

Do kupienia w sieciach dobrych sklepów audio-video, np. Saturn albo w specjalistycznych sklepach muzycznych, np. w internetowym Top Hi-Fi.

Produkty Yamaha znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Amplituner RX-V765 Yamaha

MWW

 • Sob., 25-07-2009 gość z Łódzkiego
  To jest zwykły budżetowy sprzęt. Byście mogli pokazywać nowości Accuphase, Ayon itp. To jest prawdziwie luksusowy sprzęt audio dostępny w miarę bezproblemowo, tylko oczywiście droższy ;). Ale tu mówię o stereo. A jeśli chodzi o kino domowe, to może byście pokazali wysokie modele Denona lub Pioneera. Bo klocek Yamahy za 2600 jest obok domów za kilka milionów ;). Coś tu nie gra
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-07-2009 Zając Poziomka
  Bez rewelacji ten amplituner, nie podoba mi się jego brzmienie ma kepskie odwzorowanie dźwięku, ja posiadam SONY STRDA5400ES i powiem że naprawdę świetnie brzmi, do tego głośniczki stojące B&W 683 i naprawdę można się zachwycić muzyką
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-07-2009 Kameleon
  Nie jestem zwariowanym audiofilem, ale nie mam nic przeciwko takiej Yamasze. Chciałbym mieć takie cacko w takim lofciku: http://www.domoklik.pl/oferta/s… wystarczy dokupić jakieś porządne kolumny i można się raczyć muzyką naprawdę najwyższej jakości...
  Odpowiedz Zgłoś