Apoteoza stylu

13 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 06-03-2010

Apoteoza stylu

Apoteoza stylu to koncept store w Katowicach będący połączeniem butiku, outletu, galerio – kawiarni i komisu. Miejsce oferuje najnowsze i bardzo różnorodne kolekcje młodych, polskich projektantów i elementy kolekcji znanych włoskich marek (Gucci, Prada, Dolce&Gabbana, Fendi, Cavalli, Galliano). Przy dobrej kawie można tu też obejrzeć dzieła lokalnych artystów, studentów i absolwentów katowickiej ASP.

Sporym zainteresowaniem cieszy się komis - wszystkim zainteresowanym wymianą i odświeżeniem szafy Apoteoza Stylu pomaga sprzedać wyjątkowe, ale zbędne już kreacje i dodatki. Dodatkowo w tym roku ruszyła pracownia projektowania ubioru, która we współpracy z Anetą Kosowską stworzyła nową markę KA by Apoteoza Stylu (premiera najnowszej kolekcji 27 marca w Hotelu Starym w Krakowie).

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalne porady stylistów, pomoc w zakupach i entuzjazm prowadzących zachęcają do odwiedzin.

Apoteoza stylu
Ul. S. Moniuszki 4/1 (1 piętro)
Katowice
http://www.apoteoza.pl

Apoteoza stylu

Apoteoza stylu

Apoteoza stylu

AW

 • Wt., 27-04-2010 Apoteoza Stylu
  Dbając o najwyższą jakość naszej oferty mamy zaszczyt poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z jedynym w Polsce przedstawicielem luksusowego Domu Mody Bally. Dzięki temu od 26.04 b.r. w naszej ofercie dostępne są męskie i damskie buty oraz akcesoria wyjątkowej marki Bally, a wszystko oczywiście w wyjątkowych cenach. Serdecznie zapraszamy Apoteoza Stylu koncept store. Serdecznie zapraszamy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-05-2010 gość
  BUTY Z PARYSKICH KLEJNOTOW?
  SPRAWDZ! ZABLYSNIJ NA BANKIECIE!!
  POWAL NA KOLANA SWOJEGO MEZA!

  LINK DO BUTOW !!
  http://www.ibutik.pl/ogloszenie…

  LINK DO SKLEPU:
  http://americanstylee.ibutik.pl…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-06-2010 gość
  Odpowiedz Zgłoś
1 2