Artystyczne makijaże Ayami Nishimury

9 Komentarzy
21 Zdjęć
Czwartek, 02-08-2012

Znany fotograf mody oraz portrecista Rankin jest w trakcie prac nad niezwykłą trylogią książkową. Wydał już dwa albumy współpracując ze znanymi wizażystami. Najpierw z Alex Box a ostatnio z  Japonką Ayami Nishimurą. Wystarczy kilka rzutów oka na zdjęcia, żeby docenić ich artystyczne walory.

Nashimura stworzyła fantastyczne, kolorowe makijaże udowadniając, że jej talent jest jedyny w swoim rodzaju. Powstały oryginalne stylizacje wymykające się wszelkiemu szufladkowaniu. Zobaczcie zdjęcia z albumu i wideo.

EM

 • Czw., 02-08-2012 iksik
  piękne!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-08-2012 Gość
  oryginalne i artystyczne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-08-2012 Julka
  Pewna reka artysty. Małe arcydzieła..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-08-2012 xxxx
  no tak piękne inaczej, na pewno oryginalne, bo na ulice chyba nikt by tak nie wyszedł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-08-2012 s.m.
  genialny makijaż artystyczny. Budzi podziw i zachwyt.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2012 Gość
  nie no. bez jaj. kazda by tak mogla komus twarz pomalowac na rozne sposoby. To nie jest trudne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2012 Gość
  Nie wszystko musi byc na ulice
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-08-2012 Mrówa.
  Do Londynu na Igrzyska.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2012 Gość
  nie no. bez jaj. kazda by tak mogla komus twarz pomalowac na rozne sposoby. To nie jest trudne. "__________________ haha jaasne. okazuje sie ze nie kazda. wiesz ile mijam na ulicy zle wymalowanych dziewczyn?mase! ja sama lubie makijaz, i wiem ze robie to dobrze zreszta troche pracy w to wlozylam zeby malowac tak jak maluje teraz..wiesz to sie tylko takie łatwe wydaje. a jak co do czego to wychodziliiiipa.. np. zwykłe cieniowanie ,zeby kolory płynnie przechodziły-niby proste ale jak zycie i ulice pokazuja wcale nie..dlatego podziwiam artystow bo makijaz to tez sztuka..jesli dziewczyna ma swoj styl dobrze wykonany makijqaz to mi nie przeszkadza jak w biały dzien ma mocny makijaz. zreszta ja sama sie dosyc mocno maluje,mnoze nie tyle mocno ale przyciaga uwage. ale maluje sie dla siebie.sama ta czynnnosc sprawia mi przyjemnosc. ewentualnie maluje kumpelki na wesela stodniowki,siostre na sesje slubna...nikt nie narzekał:)pozdrawiam!
  Odpowiedz Zgłoś