Bawełniane pastele Hexeline

4 Komentarze
10 Zdjęć
Poniedziałek, 13-02-2012

Motywem przewodnim nowej kolekcji Hexeline jest bawełna. Miękka, lekka i wygodna, w wiosenno-letniej odsłonie pojawia się w pastelowych odcieniach. Lekkie beże, pudrowy róż, ciepłe brązy, szarości i zieleń to kolorystyczna baza nowej garderoby Hexeline. Mocną pozycję mają kwiatowe nadruki, odważnie proponowane w wersji od stóp do głów.

Razem z klasyką – eleganckim, prostym garniturem i kobiecą, dopasowaną sukienką – projektantka wprowadza do wiosennej szafy trochę sportowego luzu. Dużą, lekką kurtkę z podwijanymi rękawami i skrzyżowanie sportowej bluzy z żakietem dopisujemy do listy wiosennych zakupów.

Twarzą nowej kampanii po raz kolejny została Maddie Kulicka, nastoletnia modelka, która całkiem dobrze radzi sobie w świecie wielkiej, międzynarodowej mody. I choć kibicujemy Maddie i doceniamy ogromny postęp, jaki Hexeline poczyniła w temacie sesji zdjęciowych, to nie do końca jesteśmy przekonani, czy aby odmładzanie nie jest tu zbyt drastyczne. Co prawda fryzura-hełm dodaje kilka lat, ale trudno znaleźć jakąkolwiek nić porozumienia między młodziutką twarzą marki a jej znacznie starszą klientką. Ładne zdjęcia, które poza wartością estetyczną, nie są w stanie udźwignąć promocyjno-sprzedażowej roli.

http://www.hexe.com.pl/

AW

 • Pn., 13-02-2012 Gość
  Jasny garnitur tak, reszta bez przekonania, no może jeszcze szary zestaw.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-02-2012 yyy
  a te buty ??? NIE w tych zestawieniach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-02-2012 Gość
  .."nastoletnia modelka, która całkiem dobrze radzi sobie w świecie wielkiej, międzynarodowej mody. I choć kibicujemy ..." haha .., niech idzie do szkoly dziewcze , wielka modelka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-02-2012 Gość
  bardzo trafiona kolekcja- tylko ta sukienka z kwiatem totalnie z kosmosu
  Odpowiedz Zgłoś