Bernard Arnault zainteresowany marką Alexander Wang?

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Czwartek, 03-11-2011

Alexander Wang to ostatnio głośne nazwisko w świecie mody. Na początku listopada Wang otwiera swoje stoisko we flagowym oddziale słynnego domu handlowego Printemps na bulwarze Haussmanna w Paryżu. Projektant znajdzie się tam w doborowym towarzystwie. Po sąsiedzku są bowiem kolekcje Gucci, Miu Miu, Alexander McQueen i Louis Vuitton

To kolejny zdecydowany krok w drodze na modowy szczyt. 27-letni Alexander Wang swoją markę do życia powołał w 2007 roku. W ciągu kilku lat wyrobił sobie mocną pozycję i uznanie branży. Paryskie plany rozwoju pociągnęły za sobą plotkę, jakoby chęć na zdolnego Wanga miał koncern LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton i łakomy na tego typu kąski Bernard Arnault.

To nie wszystkie spekulacje na ten temat. Nazwisko Wang zaczęło pojawiać się w kontekście domu mody Christian Dior, w którym nadal wolne jest stanowisko dyrektora kreatywnego. LVMH odmawia komentarza na ten temat. Nieco więcej emocji okazał Wang, który pytany o prawdziwość tych coraz głośniejszych plotek, nerwowo się uśmiechał. Zajęty projektant ma dużo poważnych planów na najbliższe lata. Kto wie czy Arnault nie będzie ich częścią.

Zdjęcie: Forum

AW

  • Pt., 11-11-2011 Gość
    grungowy styl Wanga u Diora to raczej nie bardzo sie nada
    Odpowiedz Zgłoś