Beth Ditto ubiera puszystych

7 Komentarzy
15 Zdjęć
Niedziela, 17-06-2012

Wokalistka zespołu Gossip chce ubierać kobiety i mężczyzn swojej postury. To nie pierwszy tego typu projekt Ditto. Piosenkarka od kilku lat współpracuje z firmą Evans, która specjalizuje się w dużych rozmiarach. Beth Ditto zaprojektowała dla firmy linię ubrań o wyraźnym, punkowym charakterze.

Tym razem ma być inaczej, bardziej neutralnie i dla wszystkich puszystych. Ditto planuje stworzyć codzienną, prostą garderobę w atrakcyjnej cenie, która trafi do szerokiego grona odbiorców. Piosenkarka zwraca również uwagę jak ważne jest dla niej poszanowanie środowiska i warunków pracy, dlatego istotnym elementem projektu będzie bezpieczna dla natury i człowieka produkcja. Kolekcja dla marki Evans była produkowana w Indiach, co nie podobało się Ditto i było przyczyną konfliktów z firmą.

Beth Ditto ostatnio wyjątkowo często pojawia się w kontekście mody. Gwiazda zdecydowanie broni swojego rozmiaru i wszystkich, którzy odbiegają od wybiegowej „normy”. Głośno było o ostrej krytyce wymierzonej w Karla Lagerfelda, który wypowiedział się publicznie o Adele, że ta ma „piękny głos, ale jest trochę za gruba” (później za to przepraszał). Ditto szybko zareagowała mówiąc o Lagerfeldzie, że jest niezrównoważony i przypominając, że projektant sam był kiedyś „naprawdę grubym i ekscentrycznym facetem”. Beth przyznała, że Lagerfeld jest szalenie utalentowany, ale to absolutnie nie oznacza, że zawsze ma rację i prawo do wygłaszania takich opinii.

AW

 • Niedz., 17-06-2012 Gość
  no p. Grycan chyba was ubignie spieszcie się, ale jesteście szczuplejsze, chyba?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 biba
  Grycanki to pustaki, Ditto ma klasę i talent
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Gość
  Nasze cycanki maja jednak lepszy gust:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 Gość
  fajna dziewczynka, lubię ją. Podoba mi się to że robi coś dla ludzi żeby im umilić życie i to że dba o to żeby nie wykorzystywać biednych do produkcji tych ubrań, ani nie zatruwać przyrody. Super laska!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 gosc
  Niestety z wygladu koszmarna grubaska!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-06-2012 gosc
  Jak mozna Ditto porownywac do jakiejs Grycan! Smiechu warte choc obie grube.Ditto ma talent!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-06-2012 Gość
  b. dobrze- wreszcie ktoś przeciwstawia się chorej chudości.
  Odpowiedz Zgłoś