Beyonce i Jay-Z: rekordowa suma na pokój dziecinny

4 Komentarze
6 Zdjęć
Czwartek, 10-05-2012

Jak do tej pory para wydała rekordową sumę na urządzenie pokoju dla małej Blue Ivy. Znalazło się w nim m.in. łóżeczko-karoca za ponad 20 tysięcy dolarów, ręcznie wykonany, złoty konik na biegunach za 600 tysięcy dolarów (dzieło japońskiego jubilera, Ginza Tanaka), krzesełko za 15 tysięcy dolarów, wanna wysadzana kryształkami Swarovskiego, ogrodowy domek do zabawy za 30 tysięcy dolarów, mini Bugatti, do tego drobiazgi takie jak kolekcja butów za łączną kwotę 11 tysięcy dolarów, czy grzechotka z diamentami. Razem – około 1,5 mln dolarów, a to przecież dopiero początek, bo już rozpoczęło się poszukiwanie najlepszej szkoły, do której mała pójdzie za 6 lat.
 
W wywiadzie dla amerykańskiej telewizji Jay-Z powiedział:
„Blue dostanie, co tylko zechce. Spodziewam się jednak, że po wielu latach okaże się, że mam najbardziej rozpieszczone dziecko na świecie. Zamierzamy jednak korzystać, dopóki jest taka mała. Wszyscy myślą, że będą doskonałymi ojcami do czasu, gdy dzieci stają się nastolatkami. Wtedy najczęściej mówią: Spadaj, robisz mi obciach”.

AG

 • Śr., 09-05-2012 Gość
  To dziecko wygląda jak mutant
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-05-2012 butterfly
  Czyste szaleństwo, ale pokój dziecko ma jak z bajki. Skoro mają na to kasę to czemu nie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-05-2012 Gość
  To tak naprawdę zabawki dla rodziców, bo takie małe dziecko nie ma z tego żadnego pożytku, ani nic nie będzie pamiętać jak dorośnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-05-2012 Ość
  Dzień bez Beyonce i Rihanny na tlenie jest niemożliwy. One chyba otrzymują ten portal.
  Odpowiedz Zgłoś