Biznes: prezenty dla milionerów

4 Komentarze
18 Zdjęć
Środa, 18-07-2012

Nie jest łatwo znaleźć odpowiedni podarunek dla osoby, która ma praktycznie wszystko. Wymyślne i kosztowne niespodzianki nie robią wrażenia na milionerach i miliarderach, ponieważ prawdopodobnie dostali już je wiele razy. Z takie, wydawałoby się, patowej sytuacji skorzystała Caroline Stanbury. Wypełniła niszę na rynku zakładając własny biznes o nazwie Gift Library. Caroline przez 10 lat zajmowała się stylizacją. Zbudowała sieć kontaktów do projektantów, artystów, rzemieślników z całego świata.

Jej firma działająca od 2008 roku oferuje dedykowane, skrojone na miarę luksusowe dobra od takich nazwisk jak  Anya Hindmarch, Katherine Pooley i Tusting. Gift Library rozwija się szybko, dostarczając teraz produkty do ponad 80 krajów. W ubiegłym roku obroty sięgnęły 2 mln funtów. Na początku zainwestowała własne oszczędności, które szybko się zwróciły. Pracowała z zaufanymi osobami, radziła się przedsiębiorców, którzy działali już jakiś czas w branży e-commerce. Kryzys gospodarczy okazała się trampoliną dla jej biznesu.

Gift Library specjalizuje się w tworzeniu unikalnych prezentów wykonywanych na specjalne zamówienie. Dzięki dobrej ofercie, zadowoleniu klientów i dotrzymywaniu terminów firma zyskała pozytywną reputację. Stała się gwarancją najlepszej jakości prezentów dostarczanych w najkrótszym czasie. A jak wiadomo: czas to pieniądz. Na www.gift-library.com działa nie tylko sklep internetowy, ale dostępne są także usługi concierge dla vip-owskich klientów. Wbrew pozorom ceny nie są zaporowe, zaczynają się od 5 funtów wzwyż. Asortyment jest duży. Kupicie tu odzież, akcesoria, dodatki, zabawki, biżuterię, gadżety czy artykuły do domu.

http://www.gift-library.com/

EM

 • Sob., 14-07-2012 figa
  Znowu coś dla snobów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-07-2012 Gość
  figa (Sob., 14-07-2012) napisał:

  Znowu coś dla snobów.


  Dlaczego? Ceny zaczynają się od groszowych 5 funtów, dzieci czasem więcej wydają na swoje głupotki. Właścicielka stworzyła coś wyjątkowego, firmę która tworzy i sprzedaje unikalne i niebanalne prezenty. Tylko pogratulować (Caroline Stanbury pomysłu i ciężkiej pracy, a autorowi/ce komentarzu powyżej swoistego zamknięcia w głupocie i niewiedzy)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 Gość
  bardzo fajny pomysł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2012 MAGICCOLOR
  Polecam druk cyfrowy MAGICCOLOR.
  Druk ulotek, plakatów, zdjęć, prac dyplomowych. Zapraszamy do punktu druku w Katowicach.
  http://www.magiccolor.pl
  Odpowiedz Zgłoś