Biżuteria Guy Laroche w salonach Apart

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 30-08-2011

Biżuteria Guy Laroche w salonach Apart

Flagowy salon Guy Laroche mieści się w Paryżu. Do grona dystrybutorów marki dołączyła firma Apart, która kolekcje Guy Laroche wprowadza do Polski.

Historia marki rozpoczyna się w 1957 roku. Przez lata kojarzono firmę wyłącznie z francuskim haute couture. Elegancja, oryginalność, finezja i cenne materiały to główne cechy charakteryzujące domu mody Guy Laroche.

Duży rozgłos i międzynarodową sławę przyniosły firmie perfumy. Do kolekcji odzieży dołączyły również skórzane akcesoria i okulary. Biżuteria zadebiutowała w 2001 roku i z sezonu na sezon intrygowała kolejnymi wzorniczymi eksperymentami. W 2009 wprowadzono kolekcję Ceramic Line, która łączy wytrzymałą, lśniącą ceramikę z diamentami oprawionymi w 18-karatowe białe złoto. To biżuteria inspirowana modą i mocno w świecie mody osadzona. Geometryczne kształty, uporządkowane linie i wyważona kompozycja form dały podstawy autorskiej, oryginalnej estetyce.

Kolekcja z czarną ceramiką będzie dostępna w 11 wybranych salonach Apart: między innymi w Warszawie (Galeria Mokotów, Arkadia), Krakowie (Galeria Krakowska), Gdyni (Klif) i Łodzi (Manufaktura).

Ceny: od około 1 500 zł do ponad 8 000 zł

http://www.apart.pl/

AW

 • Śr., 31-08-2011 Ja111
  Śliczna...czegoś takiego właśnie szukałam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 01-09-2011 gość
  OHYDA- WULGARNA I TANDETNA WYGLĄDA JAK PLASTIK DLA NASTOLATEK
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-09-2011 Apart
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-09-2011 gość
  Jeśli szukacie fajnej biżuterii w odrobinę bardziej przystępnych cenach, to polecam Galerię Artystyczną KuferArt. To miejsce, gdzie można znaleźć biżuterię różnego rodzaju artystów, toteż będzie tam zarówno biżuteria bardzo elegancka jak i kompletnie szalona i oryginalna. Polecam:)
  Odpowiedz Zgłoś