Bransoleta Apart

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 11-04-2011

Bransoleta Apart

Prezentowana bransoleta pochodzi z kolekcji Natura i jest dziełem jubilerów marki Apart. Linia jest biżuteryjnym ukłonem dla doskonałości świata natury i życia w harmonii. Jej charakter określają wykorzystane materiały i wyważona, owalna, srebrna forma symbolizująca perfekcję i ład.

Widoczna na zdjęciu bransoleta w zasadniczej części składa się z drewna. Ciemnobrązowy element oprawiono w srebro zdobione cyrkonami. Jasna, lekka obręcz z zapięciem stanowi stylowy kontrast dla okrągłej, drewnianej ozdoby.

Cena: 609 zł
Kupisz w salonach Apart.

AW

 • Wt., 12-04-2011 gość
  Mam identyczną, tyle tylko , że z piaskiem pustyni :). Śliczna jest :)!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-04-2011 gość
  Super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-04-2011 dirtydancer
  Kochane chciałabym Wam podsunąć super pomysł na prezent – nawet dla samej siebie. Włoska, ręcznie wykonana biżuteria to jest coś o czym marzy niejedna z nas. Moje marzenie się spełniło dzięki zakupowi w sklepie „Niebieski-koralik”. Mój mąż znalazł tam tak samo ładną biżuterię jak Pandora, ale tańszą. Kupił mi bransoletkę z koralikiem – różowym kwiatkiem. Srebrną o próbie 925. Teraz co jakiś czas dokonuję zakupu kolejnych koralików i właśnie natrafiłam na przeurocze wielkanocne koraliki – baranki, jajka wielkanocne, kaczorki, kaczuszki i baranki. Zobaczcie same jakie są wyjątkowe.
  Odpowiedz Zgłoś