Bransoleta męska Lilou

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 12-08-2010

Bransoleta męska Lilou

Polska marka jubilerska Lilou oferuje możliwość wygrawerowania napisu niemal na wszystkich proponowanych rodzajach biżuterii. Bransoleta męska z kolorowego sznurka ze srebrnym medalikiem może być doskonałym prezentem np. dla świeżo upieczonego taty – na srebrnym krążku można bowiem wygrawerować imię dziecka.

Cena: 95 zł

Kupisz w salonach firmowych przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie i przy ul. Wrocławskiej 21 w Poznaniu oraz w sklepie internetowym.

AT

 • Czw., 12-08-2010 gość
  Niezła cena za kawałek sznurka i blaszkę, ale pomysł fajny.

  Do skopiowania za 10 zł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-08-2010 gość
  mi po 1,5 roku ze złotego medalika złoto zaczęło odpryskiwać przy miejscu gdzie jest wygrawerowany napis. Zanim to sie stało byłam fanką tej biżuterii. Nadal uważam, że pomysł fajny, ale wykonanie i trwałość mierna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-08-2010 gość
  cena z kosmosu. na allegro ładniejszy srebrny medalik z grawerem ok. 30zł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 gość
  W żadnym wypadku nie są warte swojej ceny, wygladają tanio i kiepsko.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-11-2011 Gość
  Wlascicielka juz zarobila miliony ...liczy sie pomysl i dobra reklama
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 24-08-2012 Gość
  Jakość srebra Lilou jest karygodnie niska w stosunku do ceny. Moda na Lilou przemija, a wraz z nią firma wprowadza coraz gorsze jakościowo produkty na rynek. Celem takiej polityki ma być podwyższenie drastycznie spadających zysków.  Nowe zawieszki o wysokiej scieralności nie posiadoją absolutnie żadnej odporności na zarysowania lub wgniecenia.  Zawiedzeni klienci nie mogą rownież liczyć na wsparcie firmy Lilou, gdyż nie uznaje się tam żadnych reklamacji. Polityka sprzedaży jest następująca; same zyski, same zyski, same zyski. Straty ponosi jedynie klient na własną odpowiedzialność.  W podsumowaniu, za takie pieniądze liczyłam na dobry jakościowo produkt, miłą obsługę oraz poszanowanie moich praw jako konsument. Nie zostało spełnione żadne z tych kryteriów.
  Odpowiedz Zgłoś