Bransoleta Orska

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 01-03-2011

Bransoleta Orska

Dzisiejsza biżuteryjna propozycja zainteresuje przede wszystkim wielbicielki modnych bransoletek z zawieszkami. Przebój ostatnich sezonów dostępny jest w rozmaitych wersjach i zestawach. Zawieszki pojawiają się również w kolekcji Orska i jak na projektantkę przystało, są oryginalną interpretacją popularnego projektu.

Efektowna bransoleta powstała z mosiądzu i ciemnych kryształów Swarovskiego. Elegancka biżuteria utrzymana została w złoto – czarnej tonacji kolorystycznej. Na grubą bransoletę nawleczono różnorodne wisiorki. Cieńsze i grubsze zawieszki, zróżnicowane formy i masywne wykończenia tworzą unikatową całość i wyjątkową ozdobę.

Cena: 640 zł
Kupisz w butiku internetowym Orska.

AW

 • Wt., 01-03-2011 gość
  oj nie taka zl a, tylko pewnie glosno sie zachowuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-03-2011 gość
  Myślę że ma tu zadziałać magia nazwiska i tyle... bo produkt średni. Tylko ta magia marek...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-03-2011 gość
  przyjemna, ale strasznie droga!
  takie coś, powinno kosztować maksymalnie 200 zł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-03-2011 gość
  jak zwykle w wykonaniu tej pani gó.w.no . powinna napisać książkę " w jaki sposób połaczyć drut ze starymi nakrętkami i kawałkiem plastiku aby jakiś jełop zapłacił za niego 640 zł. " żenada.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-03-2011 dirtydancer
  Mam bzika na punkcie biżuterii. Uwielbiam nią się bawić oraz składać. Jakiś czas temu natrafiłam na jedną z większych kolekcji koralików dostępnych na światowym rynku. W sklepie "Niebieski-koralik" można znaleźć to czego dusza zapragnie. Moja córka także poszła w moje ślady i też sama komponuje własne bransoletki dzięki koralikom Biagi Kidz, które można także tak kupić, zarówno te kolorowe, jak i srebrne. Świetne połączenie zabawy z modą.
  Odpowiedz Zgłoś