Bransoletka Apart

20 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 28-12-2007

Bransoletka Apart Wykonana ze złotych, gęsto łączonych, przeplatających się ogniwek bransoletka to ozdoba strojna, raczej nie na co dzień, do pracy.

Na szczęście zbliża się karnawał i niejedna okazja, żeby zaprezentować swoją kolekcję. Tę bransoletkę lepiej nosić do jednobarwnych ubrań o prostej linii, to pomoże uniknąć efektu pstrokacizny.

Cena: 2 206 zł

Kupisz w salonach Apart.

www.apart.pl

MWW

 • Czw., 27-12-2007 Czerwony_Pantofelek
  Trzeba uważać, żeby nie zrobiło się tandetnie. Jako jedyna ozdoba, przy niewyszukanym, skromnym stroju? Mogłoby być ciekawie... :) Już wyobrażam sobie pośpiech przed jakimś przyjęciem, nie mamy się w co ubrać, ale przecież można sięgnąć po "małą czarną" i ten element zdobniczy^^ ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 gość
  Czerwony_Pantofelek (Czwartek, 27-12-2007) napisał:  Trzeba uważać, żeby nie zrobiło się tandetnie. Jako jedyna ozdoba, przy niewyszukanym, skromnym stroju? Mogłoby być ciekawie... :) Już wyobrażam sobie pośpiech przed jakimś przyjęciem, nie mamy się w co ubrać, ale przecież można sięgnąć po "małą czarną" i ten element zdobniczy^^ ;)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 Szprychusia
  Zgadzam sie z Toba Czerwony_Pantofelku;)


  Mi się to nie podoba;);)

  Może to i jakiś styl i smak ale mi się tak nie wydaje;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 gość
  Czerwony_Pantofelek (Czwartek, 27-12-2007) napisał:  Trzeba uważać, żeby nie zrobiło się tandetnie. Jako jedyna ozdoba, przy niewyszukanym, skromnym stroju? Mogłoby być ciekawie... :) Już wyobrażam sobie pośpiech przed jakimś przyjęciem, nie mamy się w co ubrać, ale przecież można http://www.polonica.net/Konfide…

  Konfidenci - z archiwów MSWsięgnąć po "małą czarną" i ten element zdobniczy^^ ;)


  Ta znowu z reklamami!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 gość
  bransoletka ciekawa. na wieksze wyjscie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 inihgrobmal
  hmm...ładna, nie powiem że nie. ale można ją założyć tylko do skromnego ubrania, żeby uniknąć kiczu. ogółem, taka bardziej 'wyjściowa', nie na codzień. ciekawa ozdoba :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 Zula
  nie podoba mi się. Ogólnie wcale nie lubie żółtego złota. Wydaje mi się tandetny. A ta bransoletka... no dużo się dzieje, jak dla mnie za dużo. Może do małej czarnej, jako jedyny dodatek z biżuterii plus złote buty ale uwaga! już bardzo proste, bez zbędnych udziwnień albo złotej torebki też baaardzo prostej!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 gość
  dostałam ją od choinkę od mamy :) moja mama jest kierowniczką Apartu Exclusiv w Galerii Bałtyckiej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 gość
  gość (Piątek, 28-12-2007) napisał:  dostałam ją od choinkę od mamy :) moja mama jest kierowniczką Apartu Exclusiv w Galerii Bałtyckiej.


  a kogo to obchodzi?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-12-2007 cherri
  Uwielbian biżuterię apartowską, ale wybrany na LuxLuxie asortyment jakoś mnie nie zadawala. Bezprzecznie wolę bardziej nowoczesne wzornictwo, mniej ozdobne i delikatniejsze.
  Poniżej coś na Walentynki
  Odpowiedz Zgłoś
1 2