Bronzer Terracotta Bronzing Brush Guerlain

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 21-05-2008

Bronzer Terracotta Bronzing Brush Guerlain Na sklepowych półkach i w naszych szafach kolorowe, letnie ciuszki zagościły już na dobre. A jak wiadomo ta kolorystyka lepiej prezentuje się na złocistej skórze.

Dlatego aby nie wyglądać blado w takich kreacjach polecamy bronzery, które nie niszczą skóry jak promienie słoneczne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nowość w linii Guerlain Terracotta, czyli Bronzing Brush. Jego bardzo delikatna konsystencja zapewni nam pożądany efekt delikatnie opalonej skóry. Zawiera on również matujące i wygładzające polimery, aby wyrównać nie tylko koloryt, ale i powierzchnię skóry. Wygodna wydaje się być również sama aplikacja, gdyż podobnie jak w podkładzie Yves Saint Laurent – Perfect Touch, produkt ma w sobie pędzelek.

Cena: około 170 zł

Do kupienia w perfumeriach oferujących kosmetyki Guerlain.

PD

 • Śr., 21-05-2008 psycho_bunny
  pędzelek masakra, w podkładzie YSL też-jak ktoś chce nakładać podkład pędzlem proponuje go sobie po prostu kupić. Dla fanów tego typu produktów polecam sisleya jest dodatkowo świetnie pięlegnujacy i ma wersję matującą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-05-2008 Barbie doll
  Fajnie ciekawe czy daje taki efekt , ja tu piszą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-05-2008 klaudusialalusia
  o fajna sprawa bo ja kpuje z nivea summerglow i za mocny jest a ten jak ma byc deliatnie opalona to czemu nie....jak ktoś może i ma to to niech napisze rezultaty..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-05-2008 klaudusialalusia
  sorki dove summerglow :)
  Odpowiedz Zgłoś