Brylantowa kolia Apart

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 22-04-2008

Brylantowa kolia Apart Uroku i mocy wysadzanej diamentami kolii nie trzeba zachwalać. Jubilerzy skutecznie kuszą wspaniałymi kamieniami udowadniając, że stara prawda o idealnej przyjaźni kobiet i diamentów nie traci na wartości.

Ponadczasowe i eleganckie naszyjniki umieją ubierać i zamieniać zwykłą małą czarną w wyjątkową kreację. Prezentowana kolia to jubilerska propozycja marki Apart. Wykonana z białego złota idealnie łączy skromność i wyrafinowanie. Gęsto wysadzany brylantami delikatnie falujący naszyjnik z asymetrycznym, ozdobnym wykończeniem będzie piękną i szykowną ozdobą dekoltu.

Cena: 18 990 zł

Naszyjnik jest dostępny w salonach Apart w poznańskim C.H. Kupiec, białostockim C.H. Galeria Biała, wrocławskim C.H. Galeria Dominikańska, krakowskiej Galerii Kazimierz i Galerii Krakowskiej, warszawskim C.H. Złote Tarasy oraz na życzenie w salonach Apart na terenie całego kraju.

http://apart.pl/

Brylantowa kolia Apart

AW

  • Śr., 17-07-2013 nika
    Jak czytam komentarze to odnoszę wrażenie ze połowa u piszących to wieśniacy i bezguście...nie stać was ludzie na takie coś to dlatego piszecie te bzdety..
    Odpowiedz Zgłoś
1 2