Bulova Cambridge Valjoux

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 30-04-2008

Bulova Cambridge Valjoux Bulova to synonim najwyższej klasy i elegancji i marka, która jako pierwsza wprowadziła na rynek zegarek elektroniczny. Firma swój początek ma w 1875 roku, kiedy to Joseph Bulova, czeski emigrant i były pracownik Tiffany’ego otworzył mały sklep jubilerski w Nowym Jorku i postanowił wylansować własną markę zegarową, a później również zegarkową.

Prezentowany model Cambridge Valjoux ze stali szlachetnej i z kopertą w kształcie tonneau ma kopertę, wskazówki, indeksy godzin i wewnętrzne tarcze wykończone różowym złotem. Dekiel z widocznym mechanizmem, szafirowe szkiełko z metalizowaną obwódką, pasek ze skóry aligatora i zapięcie z zabezpieczeniem dopełniają wyrafinowanej całości.

Zegarek jest wodoszczelny i dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: z czarną tarczą i na brązowym pasku, z czarną tarcza i paskiem oraz z biało – srebrną tarczą i brązowym paskiem.

Cena: 5 964 zł

Kupisz w salonach oferujących zegarki Bulova. Adresy znajdziesz tutaj.

AW

  • Pt., 30-05-2008 muldak
    "luksus dla Polaka, bo świat luksusu w zegarkach to calkiem inny świat"
    TO RACJA LUKSUS DLA POLAKA, A GD ZIE PATEK PHILIPPE DALEKO DO LUKSUSU W SWIECIE ZEGARKÓW.
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH KONESERÓW I ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONE www.swiatluksusu.pl.tl STRONA POŚWIECONA LUKSUSOWYM ZEGARKOM, MIEDZY INNYMI HISTORIE, CIEKAWOSTKI, GALERIE
    Odpowiedz Zgłoś
1 2