But dnia: botki Louis Vuitton

23 Komentarze
4 Zdjęcia
Niedziela, 16-12-2007

But dnia: botki Louis Vuitton Wielbicielki botków, które planują zakup nowej, designerskiej pary odsyłam do jednego z większych ekspertów, domu mody Louis Vuitton.

Skórzane, lakierowane buty tradycyjnie sięgają kostki, mają modną w tym roku krokodylą fakturę i drewniany, wysoki obcas. Błyszczący kolor występuje tu w wersji z okrągłymi noskami i zakładanym na bok zapięciem na guzik z pętelką.

Cena: $1 090 (ok. 2 700 zł)

Kupisz w sklepie internetowym Eluxury i butikach Louis Vuitton. O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tutaj.

But dnia: botki Louis Vuitton

But dnia: botki Louis Vuitton

But dnia: botki Louis Vuitton

AW

 • Śr., 19-12-2007 gość
  cherri (Niedziela, 16-12-2007) napisał:  gość (Niedziela, 16-12-2007) napisał:
  cherri (Niedziela, 16-12-2007) napisał:

  Cudo na drewnianym, stabilnym obcasie. Wersja czarna całą mnie uwiodła. Oh, Panie Vuitton te botki to kwintesencja kobiecości!!!!!!!!!!


  chyba panie Jacobs :P
  ********************************************Zwracałam się do założyciela firmy, a nie do projektanta.Ciekawe,że dom mody VUITTON pozyskuje nowe twarze promujące jego wyroby. Czy poznajecie naszego wschodniego przyjaciela ?  bardziej sensowne byłoby zwrócenie się projektanta, jako że to on je stworzył
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 22-12-2007 Sophia_
  gorszych wymyśleć sie nie dało.? ; D
  ohyda.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-09-2008 gość
  Kochane niestety wzrok wam ni9e do końca działa. Gdyż owszem mamy wersje terrakota z brązowym obcasikiem oraz wersje grafitowa z czarnym obcasem. osobiście nie założyła bym tych terrakota chociaż przymierzałam w Toronto. Ostatecznie wzięłam czarne. Butki niczym się nie różnia od tych, które można kupic w naszych sklepach. Ogólnie wybieram buty od Venezi lub Nine west lecz teraz urzekły mnie te :) i murze przyznać, że grafitowe pasuja do wszystkiego idealnie :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3