But dnia: Oscar de la Renta

12 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 19-07-2008

But dnia: Oscar de la Renta
Skórzane szpilki Oscar de la Renta zapinane są na krzyżujący się lakierowany pasek.

Mają odkryte palce, niewielką platformę i obcas wysoki na prawie 11 cm. Diamentowy kształt obcasa nadaje mu wyjątkowości.

Cena: $695 czyli około 1 465 zł

But dnia: Oscar de la Renta Kupisz w sklepie Saks. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski, ale wymaga to uprzedniego omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej. Szczegóły tu.

AWP

 • Niedz., 20-07-2008 kasssa-ndra
  cherri (Sobota, 19-07-2008) napisał:  kasssa-ndra (Sobota, 19-07-2008) napisał:
  cherri (Sobota, 19-07-2008) napisał:

  Zdecydowany przesyt prezentowania przez LuxLux butów typu peep - toe, choc przyznac muszę, że ten nieco toporny model de la Renty jest bardzo w moim stylu ;>Optycznie przyciężkiemu przodowi projektant przeciwstawił strzelistą, cudownie wysmukłą szpilkę, co dało bardzo efektowny rezultat.Bardzo interesująca propozycja na pierwsze chłodne dni :>Oscar de la Renta :-)


  .............Naprawdę podoba Ci się but, który wkleiłaś? ;)Mimo wszystko pozdrawiam :*
  ***************************************************Droga Kasssi ! Podoba mi się i to bardzo ;>Jako alternatywa dla kosmicznie wysokich obcasów i butów typu peep-toe, na jesienne, miejsko-zakupowe szalaństwa, jak również bez ekstrawagancji - do pracy ;)Myślę, że te buciki nie będą przysłowiową " kością niezgody " między nami ? haha ! Zbyt Cię cenię , Twój gust i sposób postrzegania mody ( a przy okazji świata ), by obrażac się o odmienną ocenę takiego drobiazgu :]Pozdrawiam Cię ( bez dodatku > mimo wszystko < )


  .......................

  Mon Cherri...wiesz, jak Cię cenię za gust, świetne rozeznanie w świecie mody i za podobne do mojego poczucie humoru ;) Żadne tam buty, ładne, czy mniej, nie są w stanie zachwiać moją sympatią, więc możesz spokojnie od czasu do czasu mieć inne zdanie na temat butów:))))
  Pozdrawiam słonecznie ;*
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-07-2008 gość
  super szpilki, takie lekkie i ta piękna szpilka, idealne do chodzenia na codzień i jeszcze raz- są ekstra i sexyyyyy
  Odpowiedz Zgłoś
1 2