Butik Bally w Warszawie

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 11-08-2008

Butik Bally w Warszawie Na modowej mapie Warszawy we wrześniu pojawi się nowy istotny punkt. Na Nowym Świecie swój butik otwiera Bally.

Jedna z najważniejszych szwajcarskich marek cieszy się ponad 150-letnią tradycją i uznaniem klientów na całym świecie. Na liście fanów torebek i pantofli z metką Bally znajduje się między innymi Angelina Jolie. Firma zasłynęła za sprawą świetnie wykonanych butów. Dzisiaj obok dodatków proponuje również kompletne kolekcje ready-to-wear. Wszystko eleganckie, najlepszej jakości i na najwyższym poziomie. Funkcję dyrektora kreatywnego Bally od 2007 roku pełni Brian Atwood.

http://www.bally.com/

Butik Bally w Warszawie

AW

 • Śr., 24-09-2008 gość
  Czytałam na blogu Rimmla o tym ze ten butik otwiera się w Warszawie.Jestem bardzo ciekawa jak bedzie wyglada i czy bedzie mial wielu klientów.

  http://blog.rimmellondon.com.pl…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-10-2008 NoNo
  I stało się! Złośliwi lub zatrwożeni myśleli, że otwarcie butiku to niekończąca się opowieść, a tu ku zaskoczeniu wszystkich, tych, którzy czekali i na przeciw tym, którzy nie wierzyli, butik Bally jest w końcu w Warszawie i co więcej to nie butik, to cudowny salon, w którym czujesz się bosko. Buty, torebki... prawdziwe cacka. Cudownie, że jesteście, bo nie trzeba jeździć do Włoch, albo w inne miejsce na świecie, żeby zdobyć Wasze rzeczy. Życzę rzesze wiernych klientów, a takich na pewno brakować nie będzie. Kiedy robiłam u Was zakupy kilka dni po otwarciu, zauważyłam duże zainteresowanie, więc o powodzenie nie macie co się martwić. Sklep urządzony z wielkim gustem i smakiem. To wielkie arcydzieło, które będą wszyscy podziwiać. Wszystkim życzę możliwości spędzenia w salonie, chociaż kilka chwil i jednej cudownej rzeczy, która będzie dodatkiem, a nada smaku całości. Cudo!!!! GRATULACJE!:-))))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-11-2012 czarny romek
  wole juz chinszczyzne taki sam szajs ale duzo tansze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-04-2013 JAS FASOLA
  JUZ GO NIMA CHINSZCZYZNA STAŁA SIE POSPOLITA
  Odpowiedz Zgłoś
1 2