Celebryta kulinarny gotuje i pisze za kratkami

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Czwartek, 22-11-2012

Prawdziwej pasji nie porzuca się nawet w najtrudniejszych momentach. Dotyczy to również czasu spędzonego w więzieniu. Można go potraktować jedynie jako karę, albo też wykorzystać w swojej karierze. Na to drugie postawił kulinarny celebryta Michel da Costa, który trafił za kratki za malwersacje finansowe.

Michel da Costa trafił do lizbońskiego więzienia 30 października. Co prawda grozi mu ekstradycja do Francji, kucharz żywi jednak nadzieję, że do niej nie dojdzie. Póki co, zdaje się w portugalskim areszcie całkiem dobrze bawić. Swoimi wyczynami kulinarnymi postanowił podzielić się ze współwięźniami, gotując dla nich m.in. kiełbaski z dziczyzny czy grzyby z kuskusem i kasztanami.

Jak podaje PAP, jego kuchnia na tyle przypadła współwięźniom do gustu, że przyłączyli się oni do prośby o odrzucenie nakazu ekstradycji do Francji. Co więcej, mistrz gotowania Michel da Costa planuje wydać książkę z przepisami dań, które dla nich gotował. Chce ujawnić w nich także historie towarzyszy z aresztu.

66-letniego kucharza nie zraziły konsekwencje oszustw podatkowych. Dla jego dobra i kariery chyba lepiej by było spędzić w lizbońskim areszcie trochę czasu. Zbieranie materiału na książkę w końcu może trochę potrwać.


MM

 • Pt., 23-11-2012 ggość
  co to jest, kara, czy zrobili mu przyjemność i jeszcze na tym zarobi kasę. absurd
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-12-2012 Gość
  Wszystkie fanki zakupów i wyprzedaży zapraszamy do wzięcia udziału w wyjazdach "zakupy i zwiedzanie". Nowość na rynku!! Zaplanowane terminy wyjazdów do Berlina, Londynu i Barcelony. Poza wyprzedażami skorzystacie z oferty wiosek outletowych położonych w okolicy tych miast. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.drogiibezdroza.pl/in…
  ZAPRASZAMY!!!
  Odpowiedz Zgłoś