Cellular Renewal Cream Malin+Goetz

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 25-12-2008

Cellular Renewal Cream Malin+Goetz

Cellular Renewal Cream to najbogatszy krem w kolekcji Malin+Goetz. Pełen odżywczych i technologicznie zaawansowanych składników przeciwstarzeniowych łagodzi podrażnienia, poprawia elastyczność i koloryt.

Witaminowa formuła o antyoksydacyjnym działaniu chroni i minimalizuje skutki działania wolnych rodników. Za walkę z drobnymi zmarszczkami odpowiadają czarna herbata i aminokwasy nasączone witaminą C i E. Pentavitin redukuje zaczerwienienia, a morski kolagen i alginaty uwalniają w głąb skóry molekuły nawilżające. Krem przeznaczony jest zwłaszcza dla skóry zniszczonej, starzejącej się i wrażliwej, nie zalecany jest natomiast do skóry tłustej.

Kosmetyk ma naturalny i błyskawicznie ulatniający się zapach. Twórcy marki, Matthew Malin i Andrew Goetz nie stosują detergentów, sztucznych barwników i aromatów, a skuteczność łączą z bezpieczeństwem i troską o środowisko.

Cena: 260 zł

Kupisz w NeoPerfumerii GaliLu, również w jej sklepie internetowym.

Cellular Renewal Cream Malin+Goetz

AW

 • Czw., 25-12-2008 gość
  Może i krem dobry - nie wiem, ale opakowanie paskudne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-12-2008 gość
  w tym przypadku opakowanie nie jest takie wazne, tylko to co w srodku ,....jak skora zniszczona , starzejaca sie w stadium III to zaden skladnik nie pomoze ..cyba ze ten ulatniajacy sie zapach ...a skutecznosc lacza z bezpieczenstwem i troska o srodowisko , no co takiego!!??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-12-2008 mak713@o2.pl
  Próbował ktoś?
  Odpowiedz Zgłoś