Chiński kurort St. Regis Lhasa w Tybecie

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 02-10-2010

Chiński kurort St. Regis Lhasa w Tybecie

Już wkrótce na turystów podróżujących do Tybetu będzie czekać chińska luksusowa atrakcja – St Regis Lhasa Resort. Najnowsza inwestycja Starwood Hotels & Resorts Worldwide znajdzie się na wysokości 3 680 m n.p.m.  w pobliżu starej i sławnej dzielnicy Barkhor oraz w niewielkiej odległości od świętego Pałacu Potala w miejscowości Lhasa.

Tym, co ma wyróżniać hotel jest nie tylko luksus, ale również aspekt ekologiczny. Ma to być tzw. „zielony hotel”, m.in. korzystający z energii słonecznej oraz hybrydowych rozwiązań.

W hotelu znajdzie się 150 pokoi, 11 apartamentów i apartament prezydencki. Do dyspozycji gości będą światowej klasy restauracje, bary, ekskluzywne Iridium SPA i sala balowa. Będą tu dostępne kuchnie całego świata, ale nie zapomniano tez o kuchni tybetańskiej. Wszyscy, którzy nie mogą obyć się bez technologii, będą mogli poczuć się tu jak w domu. Pokoje będą w pełni wyposażone, z dostępem do szybkiego Internetu i telewizji kablowej.

AWP

 • Sob., 02-10-2010 mite
  Tak, bo do Tybetu jeździ się po to by moczyć ciało w jacuzzi popijając drinka...
  Ktoś powinien puknąć się w głowę!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-10-2010 gość
  Niema jak odpoczywać na okupowanej ziemi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-10-2010 MariLuz
  -.- straszne...ziemia krwią splamiona...trzeba byc niespełna rozumu żeby robić tam sobie tego typu wypady. Jeśli już to powinno to być miejsce spotkania siebie z własną duszą, zadumy itp Jednym słowem zgroza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-10-2010 gość
  Głupie to potwarz dla narodu Tybetańskiego
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-10-2010 gość
  To kolejny krok, zeby zniszczyc Tybetanska kulture... Zalew bogatych chinskich i zagranicznych turystow na pewno nie pomoze Tybetowi.
  Odpowiedz Zgłoś