Christian Louboutin otwiera sklepy w Chinach

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 10-11-2010

Christian Louboutin otwiera sklepy w Chinach

Już w przyszłym roku jedna z najbardziej luksusowych marek, Christian Louboutin, zamierza otworzyć dwa butiki w Chinach.

Pierwszy powstanie w Pekinie w lipcu. Otwarcie drugiego w Szanghaju planowane jest na grudzień. Chińscy klienci znajdują się na drugim miejscu pod względem osób kupujących luksusowe towary, dlatego wkroczenie na rynek azjatycki wydaje się trafną decyzją. Jak podkreśla sam Christian Louboutin, chcąc przypodobać się nowej klienteli, będzie musiał zmienić fason projektowanych dotychczas wysokich obcasów, które nie cieszą się taką popularnością w Chinach, jak w innych częściach świata. Buty będą więc bardziej płaskie z zaokrąglonym noskiem. Co najważniejsze - produkcja nadal będzie odbywać się we Włoszech.  

MB

 • Śr., 10-11-2010 gość
  co za bzdury Wy tu wypisujecie, po pierwsze bedzie to juz drugi butik w szanghaju pierwszy znajduje sie w centrum handlowym nad butikiem jimmiego choo w plaza 66, pozatym christian ma tez butiki w hong kongu wiec chiny to zadna dla niego nowosc, pozatym z moich obserwacji i doswiadczenia im wyzszy obcas ma but tym jest bardziej przez chinki pozadany roznica zas jest w rozmiarowce najwiekszy tam rozmiar to rozmiar 39. radze na przyszlosc sprawdzac zrodla a nie karmic ludzi przemielona papka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-11-2010 gość
  gość (Środa, 10-11-2010) napisał:  co za bzdury Wy tu wypisujecie, po pierwsze bedzie to juz drugi butik w szanghaju pierwszy znajduje sie w centrum handlowym nad butikiem jimmiego choo w plaza 66, pozatym christian ma tez butiki w hong kongu wiec chiny to zadna dla niego nowosc, pozatym z moich obserwacji i doswiadczenia im wyzszy obcas ma but tym jest bardziej przez chinki pozadany roznica zas jest w rozmiarowce najwiekszy tam rozmiar to rozmiar 39. radze na przyszlosc sprawdzac zrodla a nie karmic ludzi przemielona papka.


  Mieszkam w Chinach i zgadzam sie ze wszystkim co napisalas. Poza tym artykuly na luxlux sa bardzo nierzetelne i czesto wprowadzaja w blad.
  Odpowiedz Zgłoś