Christmas Bakery Villeroy & Boch

0 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 05-11-2010

Christmas Bakery Villeroy & Boch

Tegoroczna odsłona bożonarodzeniowej kolekcji Christmas Bakery odchodzi od dominacji stonowanych kolorów – bieli i beżu – na rzecz klasycznej, bożonarodzeniowej palety barw: intensywnej czerwieni połączonej z odświeżającą zielenią na białym tle.

Zeszłoroczne motywy wzbogacono akcentami w postaci kropek i gwiazdek oraz motywem Mikołaja z saniami i reniferem. W ramach kolekcji oferowane są trzy autonomiczne, ale perfekcyjnie dopasowane linie.

Bakery Delight: naczynia do gorących napojów, dzbanek z zabawną przykrywką, podgrzewacz, cukiernica i mlecznik. Ponadto talerze, ceramiczne pojemniki do przechowywania ciasteczek, ozdobna misa i dzbanek na mleko. Zupełną nowością jest uroczy opiekacz do jabłek.

Bakery Decoration: porcelanowe zawieszki w czterech kształtach, świeczniki z motywem Mikołaja i lampiony w kształcie choinki. Wszystko w opakowaniach prezentowych.

Christmas Bakery Delight Special: wszystko, co niezbędne do wyczarowanie nastrojowej, świątecznej aranżacji, czyli świece w różnych wariantach, lampion, papierowe serwetki oraz bieżnik.

Ceny: 65 - 499 zł

Do kupienia w sklepach Villeroy & Boch.

Christmas Bakery Villeroy & Boch

Christmas Bakery Villeroy & Boch

MO