Chronometr De Ville Central Tourbillon Co-Axial Omega

Tagi: zegarki, Omega
23 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 07-05-2007

Chronometr De Ville Central Tourbillon Co-Axial Omega
Wynaleziony ponad 200 lat temu, mechanizm tourbillon nadal uważany jest za szczyt osiągnięć sztuki zegarmistrzowskiej. W tym roku Omega podejmuje wyzwanie i przenosi ów klejnot haute horlogerie w XXI wiek, wprowadzając do niego wychwyt współosiowy Co-Axial.

Koszyk tourbillon wykonany jest z tytanu, natomiast mostki i płyty wykończone są w niezwykle pięknym, czekoladowobrązowym kolorze. Mechanizm umieszczony jest w 38.7 mm kopercie z 18-karatowego różowego złota z dopasowanymi wskazówkami, śrubami i kołami również z różowego złota. 

Zegarek Central Tourbillon Co-Axial dostępny jest wyłącznie w obudowanie z 18-karatowego różowego złota wraz z zapięciem bransoletowym na brązowym pasku ze skóry aligatora. Sprzedawany jest w specjalnym opakowaniu w postaci mechanizmu nakręcającego zegarek. To obracające się opakowanie gwarantuje, że zegarek pozostaje całkowicie nakręcony przez cały czas - nawet, jeśli nie jest noszony na ręku. Omega produkuje zaledwie kilka modeli Central Tourbillon rocznie.

Cena: 322 080 zł

http://www.omega.ch

MW

 • Pt., 14-11-2008 Zegarkofan
  USA baby (Poniedziałek, 07-05-2007) napisał:  W tej cenie można kupić lepszego, platynowego z diamentami Rolexa. Ale Omega to też niezły wypas, więc jeżeli ktoś ma kasiurke to czemu nie dodać tego do kolekcji. Pozdrowionka dla Poloni.


  Szczerze mówiąc platynowy Rolex z dużą ilością diamentów to jak dla mnie coś strasznego i dlaczego miałby niby być lepszy od tej niesamowitej Omegi? Ale to tylko kwestia gustu.
  Osobiście (mimo, że sam posiadam dwie Omegi i bardzo lubię tą markę) za tą lub niższą, ale przewyższającą 100 000zł cenę wolałbym kupić jakiś zegarek marki Corum, Patek Philippe albo Franck Muller...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-01-2009 gość
  W tej cenie to chyba wybrałbym jednak zegarek Patek 5970J - cudo:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-10-2009 gość
  breitling jest marką dużo pardziej pospolitą
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3