Chusta Chimparoo

7 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 06-11-2009

Chusta Chimparoo

Tkana chusta marki Chimparoo to wygodne nosidło dla dzieci, które oferuje wyjątkowo dużo możliwości. Doskonale dopasowuje się do ciała dziecka bez względu na to, czy nosimy noworodka, niemowlę, czy starsze dziecko i pozwala nosić malucha z przodu, na boku lub na plecach.

Tkany skośnokrzyżowo materiał otula ciało dziecka i dobrze przylega do ciała noszącego. To jedyny taki materiał, który jest jednocześnie bardzo mocny, ale nie za sztywny, nie ogranicza więc ruchów malucha. Chusty Chimparoo są wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń i środków toksycznych. Doskonale dostosowują się do krzywizn ciała, a właściwa szerokość pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, eliminując miejsca ucisku.

Badania pokazują, że podczas noszenia w chuście dziecko jest spokojniejsze, szczęśliwsze i mniej płacze. Rodzice natomiast czują się pogodniejsi i bardziej kompetentni jako rodzice. Wiele matek uważa noszenie za praktyczne także podczas karmienia piersią, kiedy można karmić właściwie nie przerywając wykonywania pozostałych czynności. Chusta jest najpewniejszym sposobem ukojenia  dziecka, szczególnie gdy cierpi ono z powodu kolki lub jest niespokojne. Taki sposób noszenia pomocny jest również młodym matkom mającym poczucie niepewności zaraz po porodzie, czy przechodzące poporodową depresję.

Ceny: 295 zł

Kupisz w internetowym sklepie LydiaLand, u wyłącznego dystrybutora chust Chimparoo.

Chusta Chimparoo

Chusta Chimparoo

Chusta Chimparoo


AW

 • Pt., 06-11-2009 gość
  świetna cena po prostu! w strasbourgu w każdym sklepie z art. dziecięcymi nie kosztowały te chusty więcej jak 35-40€ i to 4-5 lat temu... na bazarach dzie sprzedawano dużo art. pochadzących z afryki i azji takie piekne kolorowe nosidła można dostac za 15-25€.
  no ale przecież marka najważniejsza...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-11-2009 gość
  gość (Piątek, 06-11-2009) napisał:  świetna cena po prostu! w strasbourgu w każdym sklepie z art. dziecięcymi nie kosztowały te chusty więcej jak 35-40€ i to 4-5 lat temu... na bazarach dzie sprzedawano dużo art. pochadzących z afryki i azji takie piekne kolorowe nosidła można dostac za 15-25€.no ale przecież marka najważniejsza...


  chyba dla ciebie tak, skoro tracisz czas na luxlux
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-11-2009 gość
  to dziecko na pierwszej fotce to powinno na nozkach smigac, bo po 10 minutach chodzenia mamie plecy odpadną.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-11-2009 gość
  szkoda ze nie wspominają o skrzywieniach stawów biodrowych, których dziecko nabawi się podczas stałego siedzenia" na żabke".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  gość (Sobota, 07-11-2009) napisał:  szkoda ze nie wspominają o skrzywieniach stawów biodrowych, których dziecko nabawi się podczas stałego siedzenia" na żabke".  A skąd takie bzdurne wiadomości czerpiesz?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  gość (Sobota, 07-11-2009) napisał:  szkoda ze nie wspominają o skrzywieniach stawów biodrowych, których dziecko nabawi się podczas stałego siedzenia" na żabke".


  Większej bzdury nie słyszałam. Pozycja na żebkę jest najzdrowszą pozycją dla niemowląt, starsze dzieci już nóg w żabkę w chuście nie układają.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-01-2010 gość
  JA jestem bardzo zadowolona z chusty jaka zakupiłam dla swojej córeczki
  http://www.babymama.pl/vmchk/Sp…
  i przyznam Wam ze jest to świetne rozwiazanie na zimowe spacery.
  Odpowiedz Zgłoś