Ciuch dnia: kurtka Hexeline

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 28-02-2011

Ciuch dnia: kurtka Hexeline

Marka Hexeline w swojej wiosenno – letniej kolekcji sięga po skórę. Wysokiej jakości, miękki materiał zaproponowany został w formie klasycznej ramoneski.

Jasnobrązowe ubranie poprzecinano sporą ilością metalowych zamków błyskawicznych, które zapinają kurtkę, kieszenie, przecinają długie, proste rękawy i zdobią ramiona. Dół i stójkę spinają dodatkowo paski z kilkoma zatrzaskami. Propozycja będzie służyć latami i wpisuje się w ponadczasowe trendy.

Cena: ok. 2 500 zł
Kupisz w sklepach Hexeline.

AW

 • Pn., 28-02-2011 hannah.
  identyczna jest do kupienia w monnari za zupełnie inną cenę ( dużo niższą) ma co prawda kolor pomarańczowy, ale nie wiem czy jest sens aż tak przepłacać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-02-2011 gość
  hannah. (Poniedziałek, 28-02-2011) napisał:  identyczna jest do kupienia w monnari za zupełnie inną cenę ( dużo niższą) ma co prawda kolor pomarańczowy, ale nie wiem czy jest sens aż tak przepłacać.


  o jakim przeplacaniu piszesz? kurteczka skorzana za 600 euro to jest super okazja cenowa! taniej to chyba ze skaju co sie teraz zwie skora ekologicza...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-02-2011 gość
  Piekny kolor ,brzydkie zamki, cena za wysoka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-03-2011 gość
  Świetne kurtki o podobnym kroju ramoneski z mięciutkiej skóry są w Bershce za 399 zł. Są w trzech odcieniach, ale mnie najbardziej zachwyciła ta w kolorze rudym. Jak znam życie snoby bedą wybrzydzać.
  Odpowiedz Zgłoś