Ciuch dnia: Marynarka Rag & Bone

26 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 11-09-2007

Ciuch dnia: Marynarka Rag & Bone Klasyczna marynarka wisi chyba w każdej damskiej szafie. Mamy ich kilka - parę opcji kolorystycznych i lekko zróżnicowane fasony. Paniom, które planują poszerzyć kolekcję o nowy egzemplarz, proponuję dziś marynarkę Rag & Bone.

Właściwie cały jesienno-zimowy pokaz duetu utrzymany był w popielatej, garniturowej stylistyce. Było dość oficjalnie, elegancko i obciśle. Projektanci bardzo wąskie spodnie rurki zestawili ze smokingową górą w damskim wydaniu.

Marynarka krojem przywołuje męski frak. Uszyta z ciemnej wełny na podszewce ma dopasowany fason zapinany na haftki, kołnierz ze stójką i wąskie rękawy. Lekko przedłużony tył z zakładkami i ozdobnymi klapami w połączeniu z perfekcyjnym krawiectwem Rag & Bone tworzą wyjątkowo oryginalną i stylową całość. Polecam jako interesujące urozmaicenie tradycyjnej, oficjalnej garderoby.

Cena: $545, około 1 530 zł.

Do nabycia w butikach Rag & Bone.

Marynarka jest też dostępna w internetowych sklepach Tobi (w kolorze popielatym) i La Garconne (w wersji czarnej). Sklepy wysyłają do Polski. 

Ciuch dnia: Marynarka Rag & Bone

Ciuch dnia: Marynarka Rag & Bone

Ciuch dnia: Marynarka Rag & Bone

AW

1 2 3