Ciuch dnia: sukienka Calvin Klein

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 29-10-2011

Sukienka, popularnej amerykańskiej marki Calvin Klein to błysk w czystej postaci. Nie można jej przegapić szczególnie w nadchodzącym wielkimi krokami sylwestrowym okresie. Asymetryczny krój topu z nienagannymi drapowaniami zamienia prostą kreację w zupełnie zaskakujący strój. Dopasowująca się do sylwetki sukienka dodaje seksapilu i elegancji. W blasku migoczących cekinów każda kobieta może być gwiazdą.

Cena: około 600 zł. Kupisz w sklepie Nordstorm.

MB

 • Sob., 29-10-2011 Gość
  no szew nam nie poswala takich nosic niestety.. w kancelarji pracownice mogom nosic tylko chanel... bardzo mi pzykro stego powodu bo lubiem, a nawet kocham balimne ale nie stety moge nosic ich ciuzki tylko po chacie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-10-2011 Gość
  Super sukienka. Bardzo mi sie podoba chyba sobie ja jednak kupie na sylwestra:)
  Ps byk na byku bykiem pogania
  szew- szef
  poswala-pozwala
  mogom-mogá
  pzykro-przykro
  lubiem-lubié
  itd itp
  Gdzie Ty pracujesz czowieku?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-10-2011 M.M.
  taka sobie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-10-2011 Gość
  Artykuly sa na poziomie dziennikarskim "Przyjaciolki" z okresu PRL i komentarze na tym samym poziomie. Tak samo cenzura, ktora usuwa bardziej sensowne krytyki. Przyjmijcie to do waszej wiadomosci i postarajcie sie zmienic.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-10-2011 Gość
  W tym sezonie przyroda zawładnęła modą. W prawie każdej kolekcji widać żywe kolory, kwiatowe motywy i zwierzęce wzory.Nietuzinkowa błękitno-granatowa kolorystyka, brak wszechobecnego logo i złoceń odróżnia te okulary od innych. Najlepiej będą się prezentowały do sportowych ubrań lub do marynarskiego stylu, modnego również w tym sezonie. Wykonane są wysokogatunkowego plastiku, więc możemy być spokojne, bo nie stłuką się podczas wakacyjnych szaleństw.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-11-2011 Gość
  niestety strasznie drogie są przesyłki...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-11-2011 Gość
  Gość (Sob., 29-10-2011) napisał:

  no szew nam nie poswala takich nosic niestety.. w kancelarji pracownice mogom nosic tylko chanel... bardzo mi pzykro stego powodu bo lubiem, a nawet kocham balimne ale nie stety moge nosic ich ciuzki tylko po chacie  :)
  Odpowiedz Zgłoś