Ciuch dnia: sukienka Marc by Marc Jacobs Paris Hilton

35 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 09-06-2008

Ciuch dnia: sukienka Marc by Marc Jacobs Paris Hilton

Zdjęcia gwiazd, które paparazzi robią na międzynarodowych lotniskach pokazują nam z reguły te bardziej ludzkie i często zmęczone oblicza celebrities, które nie mają nic wspólnego z ideałem. Reguły nie dotyczą jednak Paris Hilton, która na lotnisku Narita w Japonii pojawiła się uśmiechnięta, wypoczęta, kwitnąca i ubrana w uroczą sukienkę Marc by Marc Jacobs.

Skojarzenia z perfekcyjną stewardessą, która za nic ma sobie samolotowe zmęczenie, są tu jak najbardziej na miejscu. Wszak Jacobs uroczą panią z samolotu przywoływał w swojej wiosenno – letniej kolekcji kilkakrotnie.

Ciuch dnia: sukienka Marc by Marc Jacobs Paris Hilton Jedwabna, multikolorowa kreacja z lekko podniesionym pasem to koszulowa góra z wywiniętymi, krótkimi rękawami, klapami na kieszeniach i kontrastującym kołnierzem. Dopełnieniem są ozdobne, złote guziki. Część dolna ma postać układanej spódnicy zadrukowanej geometryczną, barwną mozaiką. Dziewczęcy urok intrygująco miesza się tu z mundurowym rygorem i dyscypliną. Sukienka razem z ogromnymi okularami, pantoflami na wysokich obcasach i wielką torbą czyni pannę Hilton świetnie ubraną Amerykanką w Japonii.

Cena: $235, czyli około 510 zł

Kupisz w butiku eLuxury. O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

AW

 • Pn., 09-06-2008 gość
  bardzo ładnie wygląda- jakoś tak ja nie ona:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 Barbie Sondrietta
  Mi się podoba Paris ślicznie wygląda
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 klaudusialalusia
  Bardzo łada ,od razu wpadła mi w oko.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 elkoto
  "...nie pracują ani przędą. A powiadam wam, nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich" - spełniają się słowa Pisma:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 kasssa-ndra
  Kolorystycznie- średnio dobrana góra do dołu sukienki. Razi ta duża biała plama na pasku. Na modelce wzory lepiej się układają. Natomiast muszę przyznać, że Paris wygląda bardzo zgrabnie, dziewczęco i świeżo w tej kreacji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 gość
  Uwielbiam Marc by Marc Jacobs , ale ta sukienka mnie nie zachwicila.
  Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 gość
  Wyładniała przy Benijm
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 gość
  pięękna Paris slicznie wyglada :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 viktor56
  brzydka a może tylko dlatego że kolory są żle dobrane...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-06-2008 gość
  kasssa-ndra (Poniedziałek, 09-06-2008) napisał:  Kolorystycznie- średnio dobrana góra do dołu sukienki. Razi ta duża biała plama na pasku. Na modelce wzory lepiej się układają. Natomiast muszę przyznać, że Paris wygląda bardzo zgrabnie, dziewczęco i świeżo w tej kreacji.


  gdzie ty tu widzisz plamę kobieto??!! i pasek!?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4