Club Lounge, Hotel Sheraton w Krakowie

11 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 17-03-2009

Club Lounge, Hotel Sheraton w Krakowie

W Hotelu Sheraton w Krakowie otwarto nową salę klubową – Club Lounge orazLink@Sheraton, czyli miejsce z bezpłatnym dostępem do internetu.

Sala klubowa – Club Lounge, stanowi część ekskluzywnego piętra klubowego, idealnego dla najbardziej wymagających gości. Klub znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Atrium hotelu i został zaprojektowany w nowoczesnym, eleganckim stylu. Mieści się tam Restauracja oraz wygodny salon, wyposażone stanowiska komputerowe i kącik z prasą. Z Club Lounge mogą korzystać goście nocujący na piętrze klubowym, a także w apartamentach premium oraz posiadacze kart platinium programu lojalnościowego SPG.

W Link@Sheraton goście mogą korzystać ze stanowisk komputerowych lub używać własnych laptopów. Do ich dyspozycji pozostaje bezpłatny internet, kamery internetowe firmy Microsoft, a także możliwość oglądania telewizji, czytanie prasy. Link@Sheraton ma udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i jest czynny 24/7.

Sheraton Kraków Hotel
Ul. Powiśle 7
31-101 Kraków
Tel. 012 662 16 05

www.sheraton.com

Club Lounge, Hotel Sheraton w Krakowie

Club Lounge, Hotel Sheraton w Krakowie

AWP

  • Wt., 21-07-2009 gość
    dużo ładniejszy, ciekawszy jest hotel Stary w Krakowie. Został wyróżniony europejską nagrodą na wnętrza, rzeczywiście można dostać oczopląsu różnorodnością i eksluzywnością wnętrz. Namiastka hotelu http://www.domoklik.pl/kalejdos… dla wszystkich zainteresowanych obejrzeniem hotelu m.in. z barem na dachu. Myszką można przejść całość obiektu.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2