Co noszą gwiazdy: bransoleta Creart2 Beaty Sadowskiej

22 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 25-03-2011

Co noszą gwiazdy: bransoleta Creart2 Beaty Sadowskiej

Beata Sadowska zna moc wyrazistej, dużej biżuterii i doskonale wie, że ciężkie błyskotki od kilku sezonów są wyjątkowo modnym przebojem. Sadowska nadgarstek ozdobiła bransoletą Creart2 zaprojektowaną przez włoską rodzinę z Toskanii: Hannibala Baldini i jego synów Leonarda i Francisa.

Co noszą gwiazdy: bransoleta Creart2 Beaty Sadowskiej

Bransoleta z emaliowanego i powlekanego złotem mosiądzu powstała zgodnie ze starą techniką wielokrotnego wypalania. Projektanci wyjątkowo chętnie odwołują się do motywów zwierzęcych, co doskonale widać na prezentowanej biżuterii. Szarą, matową emalię zestawiono z lśniącą na złoto głową słonia z podniesioną na szczęście trąbą.

Beata Sadowska już nie raz udowodniła, że zna się na modzie i wie, co w trawie piszczy. Dziennikarka prezentuje ciemnozieloną kurtkę z falbanami z limitowanej kolekcji Valentino dla Gap.

Cena bransolety: 1 190 zł
Kupisz w Pracowni Jaga Hupało Born To Create (Warszawa, ul. Burakowska 5/7) oraz w internetowym sklepie Cocktail’me.

AW

 • Sob., 26-03-2011 gość
  gość (Sobota, 26-03-2011) napisał:  Bardzo piękna atrakcyjna Pani. Ładnie ubrana, zawsze elegancka.Miło patrzeć. Tylko ile ona zarabia aby stać ją było na bycie gwiazdą. Zarobki dzienikarzy w TV przekonały mnie do nie płacenia abonamentu. Nie dołożyłam się do tej pięknej bransoletki.


  Ta piękna bransoletka wykonana jest z mosiądzu. Mosiądz natomiast jest metalem powszechnie używanym w instalacji wodno-kanalizacyjnej. Tak więc gdyby ktoś wykonał pierścionek z nakrętki M20 to myślę, że miałby szansę sprzedać go którejś z gwiazd TVP. Abonamentu też nie płacę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 momomo
  W tej telewizji to same GWIAZDY-a gdzie pracownicy????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 Kaśka
  Oj, narodziła się kolejna gwiazda - hahaha
  Dlaczego autor artykułu pisze o p. Sadowskiej gwiazda? Czy wszystkich juz pogięło? To ciągłe nadfawanie przez media słów typu gwiazda prezenterom TV, osobom opowiadajacym o pogodzie, fryzjerom (ups... to teraz STYLIŚCI FRYZUR - hehehehehe), trenerom WF-u, paniom od makijażu, menagerom aktorów, itp., itd., jest robione na siłę i nijaks ię ma do określenia GWIAZDA. Dajcie już spokój pismaki,posłuchajcie wokół siebie tego, co powiada szary człowiek i przestancie traktować odbiorców tych waszych bzdur tak protekcjonalnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 gośćanka
  bransoleta lepsz od celebrytki,jaka ona aktorka chyba w krę gu rodzinnym.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 gość
  kurcze, fajna babka, super dziennikarka, ślicznie ubrana, dla mnie rewelka, a taka biżuteria po to jest by dziwić
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 gość
  no taka rakieta to trudno żeby miała coś delikatnego zresztą stać ją na troche więcej złomu za to pier.....ie w telewizji
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 gość
  a co z niej za gwiazda zwykła prowadząca program i to niezbyt umiejętnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 gość
  czy ona powiększyła sobie piersi?bo ostatnio ma znacznie wieksze!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-03-2011 Bebe
  Beata ma klasę, a Wy jak zwykle lubicie innych opluwać. Becia , tak trzymaj.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-03-2011 dirtydancer
  Najlepszym prezentem jaki dostałam była bransoletka z różnymi koralikami marki Biagi. Od tamtej pory zaczęłam dokupywać kolejne -szklane, bursztynowe, z kamieniami półszlachetnymi w sklepie "Niebieski-koralik". Mają tam największy wybór dostępny na rynku - szczególnie te z kamieniami półszlachetnymi. Co jakiś czas zaglądam tam i właśnie koraliki z kwiatkami, jak i bransoletki wiosenne można kupić z 15% rabatem.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3