Co noszą gwiazdy: buty Pierre Hardy Sarah Jessiki Parker

18 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 16-10-2009

Co noszą gwiazdy: buty Pierre Hardy Sarah Jessiki Parker

Sarah Jessica Parker kręci kolejną część filmu Seks w wielkim mieście, a media pilnie śledzą i analizują każdą jej kreację. Mieszanki bywają iście wybuchowe, ale bohaterka kultowego serialu przyzwyczaiła nas, że w modzie wszystko jest możliwe. Bradshaw z łatwością łączy cekiny, skórę egzotyczną, ozdobne desenie i błyszczące wzorki. 

O tym, że buty w życiu nowojorskiej bohaterki odgrywają wyjątkowo ważną rolę, nie trzeba przypominać. Do grona ulubionych projektantów aktorki należy Pierre Hardy, który wie wszystko o efektownych pantoflach i doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę w całościowym wizerunku odgrywa to, co na kobiecej stopie. Cholewkę prezentowanych botków poskładano z falujących pasków w elektryzujących odcieniach. Lekko lśniąca kompozycja odkrywa palce, pełna jest fantazyjnych wycięć i kończy się na wysokości kostek. Zapiętek jest jednokolorowy, czarny, zapięty na suwak i zintegrowany z wysoką, zgrabną szpilką.

Cena: 4 300 zł

Pantofle Pierre Hardy kupisz w warszawskim butiku Horn & More przy ulicy Koszykowej 1.

Co noszą gwiazdy: buty Pierre Hardy Sarah Jessiki Parker

AW

 • Pt., 16-10-2009 gość
  fajne ale nie w połączeniu z kolorem sukienki Sarah
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  piękne!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 Blair Waldorf
  wygląda idealnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  Piękne, ale mi ta kiecka nie pasi!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 EMPRESS_ADA
  Sukienka fatalna, buty też nie "błyszczą". Ładnie wyglądają z profilu, ale na nodze już niespecjalnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 oligarcha
  Wczoraj zamieściłem na tym portalu kilka komentarzy pt. "CAŁA PRAWDA O LUXLUX.PL". Dziś zauważyłem wielkie poruszenie w związku z tym. Pragnę wszystkich zapewnić, iż nie napisałem tego w akcie desperacji, złości czy gniewu. Brak zrozumienia tego tekstu przez "publikę" luxlux.pl nie dziwi mnie wcale - wszak konstruktywna krytyka jest zawsze niemile postrzegana przez osoby o pewnym zacofaniu społecznym, które charakteryzują ten portal. Mam nadzieję, że moja opnia na temat Wasz i tego portalu nie przeszkodzi Wam w dalszym zamieszczaniu komentarzy pokroju; "zaj**iste", "szmata za 2tys. zl!!!":-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  oligarcha (Piątek, 16-10-2009) napisał:  Wczoraj zamieściłem na tym portalu kilka komentarzy pt. "CAŁA PRAWDA O LUXLUX.PL". Dziś zauważyłem wielkie poruszenie w związku z tym. Pragnę wszystkich zapewnić, iż nie napisałem tego w akcie desperacji, złości czy gniewu. Brak zrozumienia tego tekstu przez "publikę" luxlux.pl nie dziwi mnie wcale - wszak konstruktywna krytyka jest zawsze niemile postrzegana przez osoby o pewnym zacofaniu społecznym, które charakteryzują ten portal. Mam nadzieję, że moja opnia na temat Wasz i tego portalu nie przeszkodzi Wam w dalszym zamieszczaniu komentarzy pokroju; "zaj**iste", "szmata za 2tys. zl!!!":-)


  ja pierd....le koles, ale masz zryty beret. juz sie wieszam przez te Twoje komentarze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 crAzy_
  Super buty. :) Jak fale morskie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 PrInZeZ
  piękne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 PrinZeZ
  najśliczniejsze butki na ziemi, ja je chce!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2