Co noszą gwiazdy: zegarek Breitling Johna Travolty

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 26-10-2010

Co noszą gwiazdy: zegarek Breitling Johna Travolty

John Travolta jest ambasadorem szwajcarskiej marki Breitling od 2005 roku. Słynny aktor to także zapalony pilot samolotów i z powodu tej pasji Travolta zgodził się reprezentować zegarki Breitling, oficjalnie rekomendowane przez zrzeszające właścicieli samolotów i pilotów z całego świata Towarzystwo Lotnicze AOPA.

29 września 2010 w Moskwie John Travolta zaprezentował nowy chronograf Breitling – Navitimer 01. Jest to nowa edycja znanego od 1952 roku zegarka Navitimer. Wyposażono go w okrągły suwak logarytmiczny umożliwiający wykonywanie najróżniejszych obliczeń związanych z nawigacją lotniczą, tj. średniej prędkości lotu, przebytego dystansu, zużycia paliwa, tempa wznoszenia lub opadania, przeliczania jednostek z mil na kilometry bądź mile morskie, itp. W odróżnieniu od oryginalnego modelu Navitimer, zegarek Navitimer 01 jest wyposażony w mechanizm chronografu pochodzący z własnej manufaktury.

Zegarek dostępny jest w dwóch opcjach: 2 000 egzemplarzy wykonanych zostanie ze stali, 200 zaś w czerwonym złocie. Nowy  model ma nieco większą kopertę z transparentnym deklem, przez który podziwiać można pracę „serca” czasomierza.

Cena: 28 140 zł

Zegarek jest dostępny w wybranych salonach Apart

Co noszą gwiazdy: zegarek Breitling Johna Travolty

AT

 • Śr., 27-10-2010 gość
  Nie ma co marzyc...ten zegarek mimo swojej legendy nie wiele ma wspolnego z pierwowzorem...nie ma nawet wlasnego mechanizmu..breitling kupuje gotowe mechanizmya innej formy i wklada je w swoje koperty...a nowy mechanizm uznawany za manufakture jest na bazie koalejnego mech. innej firmy..ps..Travolta? co to za gwiazda? Janusz Palikot takiego nosi :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-10-2010 gość
  trochę jak Calvaneo:
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-10-2010 gość
  trochę jak Calvaneo:
  Odpowiedz Zgłoś