Corsinelli – Personal Tailoring

18 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 27-10-2010

Corsinelli – Personal Tailoring

Corsinelli to włoska marka stworzona przez Stefano Corsinelli w 2007 roku. Firma oferuje wysokiej jakości szycie na miarę połączone z usługą profesjonalnego stylisty.

Oferta skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie indywidualizm, wysoką jakość i nienaganną elegancję. Corsinelli wspólpracuje z najlepszymi fabrykami materiałów, takimi jak Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Holland & Sherry.

Obok garniturów, marynarek i koszul Corsinelli proponuje również buty i paski – ręcznie wykonane z najwyższej jakości skór (marka współpracuje z pracownią Jana Kielmana).

Po dokonaniu wyboru materiału, krawiec zbiera miarę. Wybór jest spory: około 1 000 włoskich, angielskich i francuskich tkanin. Na specjalne życzenie wszywana jest kolorowa podszewka, filc przy kołnierzach, inny kolor obszycia dziurek – detale, które nadają ubraniom wyjątkowego i unikatowego charakteru. Cztery tygodnie później gotowy produkt trafia pod wskazany adres. Tam, w razie potrzeby, dokonywane są ostateczne poprawki.

Orientacyjne ceny:
Garnitur: od 3 500 zł
Koszule: od 550 zł do około 2 200 zł
Buty: od 2 800 zł
Paski: od 400 zł

Rezerwacji spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.
Corsinelli Showroom
Nowy Świat 55 lok. 3
00-042 Warszawa
Tel. +48 502 344 402
Email: info@corsinelli.com

Corsinelli – Personal Tailoring

Corsinelli – Personal Tailoring

Corsinelli – Personal Tailoring

AW

 • Czw., 28-10-2010 gość
  z tego co wiem marka dopiero wchodzi na rynek, byłam na stronie.
  biorąc pod uwagę tkanin to ceny nie są wygórowane...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-10-2010 Peszka
  Zglosilam sie, nie maja nawet siedziby, niby sie umawiaja po hotelach, odwoluja spotkania....Wiem bo umawialam z nimi swojego dyrektora,brak slow, uwazajcie na tych naciagaczy!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-10-2010 gość
  gość (Czwartek, 28-10-2010) napisał:  z tego co wiem marka dopiero wchodzi na rynek, byłam na stronie.biorąc pod uwagę tkanin to ceny nie są wygórowane...


  Kolezanka to zadna marka...nie maja historii... zwykle posrednictwo!Pic na wode!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-10-2010 Mr X
  To nie bądź złośliwy tylko czytaj dokładnie i ze zrozumieniem. Przecież jest wyraźnie napisane "najlepszymi fabrykami materiałów, takimi jak Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Holland & Sherry", czyli Holland & Sherry to w tym zdaniu fabryka materiałów, a nie ktoś zajmujący się szyciem.
  gość (Środa, 27-10-2010) napisał:  nie chcę być złośliwy, ale "fachowość" tej strony (albo producenta) pozostawia wiele do życzenia. IIRC Holland & Sherry "raczej" nie szyje, tylko produkuje tkaniny.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-10-2010 gość
  Napewno Brioni to nie jest!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-10-2010 gość
  Mr X (Czwartek, 28-10-2010) napisał:  To nie bądź złośliwy tylko czytaj dokładnie i ze zrozumieniem. Przecież jest wyraźnie napisane "najlepszymi fabrykami materiałów, takimi jak Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Holland & Sherry", czyli Holland & Sherry to w tym zdaniu fabryka materiałów, a nie ktoś zajmujący się szyciem.

  gość (Środa, 27-10-2010) napisał:
  nie chcę być złośliwy, ale "fachowość" tej strony (albo producenta) pozostawia wiele do życzenia. IIRC Holland & Sherry "raczej" nie szyje, tylko produkuje tkaniny.  znalazł się geniusz polonista
  tylko ze ten tekst był napisany tak
  szyją z tych samych materiałów co (...) Holland & Sherry dopiero po kilku dniach zmienili na współpracuję z najlepszymi fabrykami materiałów
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-11-2010 gość
  Ponoć współpracują z Ermenegildo Zegna a nie mają w showroomie nawet najnowszej kolekcji na jesień/zimę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-02-2011 gość
  Ja mam garnitur z takiego samego materiału jak ten facet z czarnym krawatem w groszki. Nazywa się killer. No chyba że się mylę
  Odpowiedz Zgłoś
1 2